Wpis z mikrobloga

otóż i mój cosplay. miałam się pochwalić w okolicy pochodu juwenaliowego, ale wrocławskie dni fantastyki są równie dobrą okazją.

przebranie jest luźną interpretacją bajki o Alicji w Krainie Czarów - jest to troszkę steampunkowa Alicja, która z pomocą Kapelusznika i reszty towarzystwa z Obłąkanej Herbatki zaatakowała Krainę Czarów. panu Gąsienicy/Absolemowi zabrała fajkę (akurat nie ma na zdjęciu), upolowała Białego Królika (jego futro mam na ramieniu, a zegarek wisi na szyi), a Królowa Kier wisi po prostu jako karta przyczepiona gdzieś do stroju. kota z Cheshire nie dało się załatwić, ale komu by tam on przeszkadzał, skoro zrezygnował już z kapelusza Kapelusznika.

do stroju dołączyłam jeszcze buteleczki z kolorowym trunkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) podpisane karteczką "Drink me" (wiszą sobie u prawego biodra), ciastko "Eat me" niestety zdążyłam już zjeść, a steampunkowe okulary przepadły na juwenaliach :D różne karty przyczepione do stroju miały pomagać w zidentyfikowaniu postaci, za którą się przebrałam, bo niestety mimo moich starań niewiele osób kojarzyło poszczególne elementy, a patrzyli na ogół i strzelali, że ktoś z Piratów z Karaibów, z Gry o tron, czy nawet Ciri z Wiedźmina ( ͡° ʖ̯ ͡°)

jednak bardzo cieszę się, że większość szybko odgadywała moją koncepcję i dostałam kilka pochwał, a kilka osób nawet chciało sobie zrobić zdjęcie z Alicją. może to niezbyt wiele, ale dla mnie to bardzo miłe, że ktoś docenił, bo mam motywację do tworzenia kolejnych cosplayów.


#cosplay #deefy #alicjawkrainieczarow #diy
Theia - otóż i mój cosplay. miałam się pochwalić w okolicy pochodu juwenaliowego, ale...

źródło: comment_h4KMpZCeZRwis9f0XgN2cj4yLK78k6Uu.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Theia: Bardzo podoba mi koncepcja z tą niegrzeczną Alicją. Fajny strój na którym można znaleźć wiele "smaczków typu ta butelka drink me, zegarek czy królik. Jakie masz jeszcze pomysły? I oczywiście wincyj zdjęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz