Wpis z mikrobloga

@CebulowyJoe: Najlepsze jest to, że z tego co pamiętam, to akurat we Francji kobiety były dyskryminowane na uczelniach, i w ogóle było to niesamowitym zjawiskiem, że kobieta tam studiowała. Ale wiadome, nie ważne co się mówi, ważne by było o nas głośno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zupełnie, jak Donald Trump ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zasłynęła ze stwierdzenia, że w parach homoseksualnych rodzi się tyle samo, a czasem i więcej dzieci niż w hetero XDXDXD


@Wilier: wbrew pozorom to stwierdzenie nie jest takie głupie - tylko ona je ujęła w taki sposób, że zabrzmiało to dość absurdalnie.

pan Kraśko był ostoją rozumu i godności człowieka


@BratJuzew: a nie był?
  • Odpowiedz
@Existanza: Masz rację, sam w sobie pogląd inny niż mój nie jest chorobą umysłową.

Chorobą są pozostałe zachowania tejże grupy kobiet, nieustanna chęć pokazania wszystkim dookoła swojej odmienności w poglądach za wszelką cenę, nieustanne próby wpływania na zmianę prawa, wymuszanie na większości społeczeństwa (które ma właśnie odmienne poglądy niż feministki) do zaakceptowania ich bądź co bądź durnych poglądów, w zasadzie podobnie jak z gejami (nie mylić z homoseksualistami). Od poglądów się zaczyna i nie są one groźne dopóki osoba je wyznająca zna swoje miejsce i jest mądra. Feministki niestety tym się nie #!$%@?ą.

Mają feministki swoje poglądy? (odmienne od moich) to niech sobie je mają, bo każdy ma prawo do swoich (nawet jeśli one w oczach większości są durne i głupie, według mnie ich poglądy takie właśnie są) tylko niech ta feministyczna mniejszość, przestanie usilnie żądać od większości społeczeństwa zaakceptowania i wdrażania w życie tych ich durnych poglądów i niech przestanie próbować stać się większością bo w ten sposób tylko wystawia się na
  • Odpowiedz
Wszyscy się śmieją z jej głupoty, a sami pewnie by nie wiedzieli o tym gdybyś nie napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie wiedziałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@BumbOlo: Dlatego nie mierz wszystkich swoją miarą :)
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: Co masz na myśli pisząc eliminować? Uważasz, że powinno się zabić P. prof. za tę wypowiedź? 459 (dotychczasowo) osób uważa podobnie? Nie utożsamiam się z jej poglądami, po prostu nie mogę uwierzyć jak duży poklask uzyskała tak idiotyczna wypowiedź...
  • Odpowiedz