Wpis z mikrobloga

Tak się kończy Mirkowanie!

Jakiś czas temu zgłosił się do nas pewien Mireczek z #czestochowa i dał namiar na kogoś, kto właśnie budował sobie basen. Od słowa do słowa, przeszliśmy do konkretów i pojechaliśmy kleić naszą folię.

Efekt jaki jest, każdy widzi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Oprócz zwiększonej prywatności, korzystający z basenu będą mogli cieszyć się idealną temperaturą, ponieważ folia SONTE blokuje znaczną część promieni słonecznych. Dodatkowo sterowanie przezroczystością odbywało się będzie przy pomocy aplikacji. To trochę takie webasto. Można sobie zaplanować będąc w totalnie innym miejscu, że np. o godz. 16:00 przezroczystość ma być ustawiona na 10%. Fajne, nie? ( )

Przypominamy także nasz wczorajszy wpis, który zebrał sporą atencję ( ͡ ͜ʖ ͡)

#technologia #sonte #pracbaza
SONTE - Tak się kończy Mirkowanie!

Jakiś czas temu zgłosił się do nas pewien Mirec...

źródło: comment_a8O7YDqMFnQmEcCVXHe3z1pAJVhzurhc.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@SONTE:

Z ciekawości - nie potrzebowalibyście kogoś do pomocy w wyklejaniu od czasu do czasu w Trójmieście? 3 lata kleiłem 3M.
  • Odpowiedz
  • 0
@SONTE: z ciekawosci - przy podwojnych szybach, jak folia montowana jest wewnatrz, nie ma opcji, zeby okno popekalo? W koncu akumuluje sie tam calkiem niezla temperatura
  • Odpowiedz
Folia może zablokować 90% promieni słonecznych, więc tak, będzie chłodniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SONTE: Wy to montujecie od wewnątrz, czyli folia będzie się nagrzewać od słońca, czyli to tak jakby sobie zamontować roletę wewnątrz, też blokuje promienie słoneczne, ale te promienie tę roletę nagrzewają i masz grzejnik wielkości okna. Czy może magicznie się te blokowane promienie rozpraszają?
  • Odpowiedz
@SONTE: mam do Was pytanko, z ciekawości - czemu pilot ma jedynie funkcje ON/OFF ? Problemy techniczne czy badanie rynku ? Pytam, bo pilot w stylu "OFF" - "+10%" - "-10%" - ON na takim basenie byłby pewnie praktyczniejszy, ale może się nie znam - w końcu jeszcze nie mam basenu ( )
  • Odpowiedz
@raq195: Nie ma takiej opcji. Twoje pakiety szybowe są wypełnione argonem lub innym gazem, który zatrzymuje temperaturę. Dzięki temu akumulująca się temperatura nie parzy Cię w rękę kiedy dotykasz okna :)
  • Odpowiedz