Wpis z mikrobloga

Na #banggood można wyrwać mirkowy tablet Chuwi HI8 Pro w cenie 70.12$ przy użyciu 1237pkt.
Jest to nowsza wersja modelu Chuwi HI8 (którego też można dostać w dobrej cenie 79.89$ po użyciu 1410pkt).
Wersja Chuwi HI8 Pro została wyposażona w nowszy procesor, usb typu C oraz wejście hdmi.
Chuwi HI8 jest bardzo znanym na wykopie tabletem, opinii na jego temat nie zabraknie.
Sam go posiadam i szczerze polecam. Tutaj moje video na którym zobaczysz jak działa ten sprzęt: KLIK
Pomimo dużej obniżki ceny da się użyć punktów, jeśli jesteście na kupnie tego typu sprzętu pośpiech jest wskazany, gdyż banggood prawdopodobnie niedługo załata lukę i nie będzie się dało użyć punktów.

Aktualnie w dobrej cenie również: Teclast X89 Kindow, po użyciu 1267pkt cena: 71.82$
oraz Teclast X80 Pro, po użyciu 1350pkt cena: 76.49$

Jeśli nie wiesz skąd się bierze punkty/kupony- przeczytaj.

#banggoodpl #okazja #chuwi #chuwihi8 #tablet #android #windows10 #promocje
Pobierz
źródło: comment_7YF0HOqnPwJzzIVXLedAUs7p3b3FD1Oj.jpg
  • 24
@banggoodpl: Masz Hi8 Pro? Uruchamiałeś na nim jakieś gry na Windowsie? Jak działały? Da się odinstalować jeden system? Ma osobne wejście zasilania? Folie ochronną ma już przyklejoną? (słyszałem że jakieś tam miały) Polecane akcesoria?
@Yasiek666: Mam HI8 bez pro, na moim video widać jak działa nfs underground2 na full detalach, da się odinstalować jeden system, są tutoriale na necie, nie ma osobnego wejścia zasilania, tylko jeden port micro usb, folia ochronna jest naklejona od nowości. Polecane akcesoria to klawiatura i myszka bezprzewodowa przy korzystaniu w domu, fajną opcją są klawiatury dedykowane bluetooth dzięki którym zamieniamy sprzęt w 'mini laptopa'. Przejściówka z micro USB na pełnowymiarowe
@Gacrux: Przy dłuższej pracy przydaje się powerbank. Bateria trzyma około 2-2,5h w zależności od tego co robimy i przy jakim podświetleniu. Nadmienię, że ekran jest bardzo dobrej jakości i jest bardzo jasny.
Przy użyciu powerbanka od xiaomi 10000mAh popracujemy ok 9h.
@banggoodpl: wiem, mam jedno i drugie i sądzę że ten pomysł jest słaby bardzo. Power bank jest ciężki i ruszenie gdzieś tableta z nim podłączonym to jak chodzenie z kulą u nogi.
@banggoodpl: wiesz ja pytam z ciekawosci, tak jak w wielkopolsce mowi sie wydac.
I to nie w sensie np wydaje reszte, ale wydac tam to wszedzie indziej oddac. Wydac psa do schorniska itd...
Ciekawia mnie takie zwroty, stad pytanie o regionalizm i czy to normalne u ciebie/w towoim rejonie zamieszkania.
@banggoodpl: Sam mysle nad zakupem jakiegos taniego chinskiego tablecika. Do tej pory uzywalem Ipad Air,ale musialem sie z nim rozstac na jakis czas. Ogolnie jak taki Chuwi (mysle o 10") sie sprawuje do przegladania neta, youtuba? Windows10 jest ok? Wiadomo,ze do Ipada to nie ma co porownywac ale czy po przesiadce nie bede zbyt mocno klnac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz doswiadczenie lub porownanie z Teclast?
@jmyung: nie mam za bardzo porownania, jednak osobiscie nie mam problemow z uzywaniem windowsa 10 na 8", wszystko mozna sobie ladnie dopasowac do wlasnych potrzeb. Wszystko chodzi plynnie jak na zwyklym komputerze o podobnych parametrach, tablet szybko sie wlacza, ogolnie to wszystko powinienes zobaczyc na zamieszczonym przeze mnie video. Sorry za brak pl znakow ale pisze z tel.
@banggoodpl: Ogladalem, ogladalem ladnie dziala. A za kazdym razem trzeba go wylaczac? Czy tak jak telefon mozna "wygasic"? A jeszcze pytanie o ekran i o jakosc wykonania? W sumie za taka cene to i tak nic lepszego sie nie znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmyung: mozna wygasic, jest do tego przycisk boczny ktorym mozna wylaczyc tablet po przytrzymaniu, po jednokrotnym nacisnieciu dziala jak 'blokada ekranu' w telefonie. Dodatkowo ja zaprogramowalem sobie dotykowy przycisk windowsa z przodu w ten sposob ze dziala jak f11(chyba) tzn ze robi full screen np w przegladarce internetowej a po powtornym nacisnieciu wraca. Wieczorem dla zainteresowanych moge opisac jak to zrobic. Jakosc obrazu jest bardzo dobra, podswietlenie na 100% oslepia wrecz
8" sprawdzi się jako nawigacja w samochodzie? W specyfikacji nie ma GPSa, ale mam w jakiś stary odbiornik LD3-W który łączył mi się po bluetooth. Co myślicie o takim zestawie, będzie płynnie działał na mapach Here lub innych offline?
@grzesiekpa: Dear Customer,this tablet not support GPS. Sorry for the lated reply and thanks for your support! - działać z odbiornikiem zewnętrznym powinien bez problemów, jednakże w tego typu konfiguracji występuje problem z Yanosikiem.