Wpis z mikrobloga

Czy sa tu jakies eleganckie #rozowepaski?
Znalazlem taka oto opinie:

Obrączki ślubnej nie uznaje się za biżuterię. Uznaje się ją wyłącznie za kulturowy znak, że mamy do czynienia z mężatką (czy mężczyzną żonatym). Nie bierze się jej zatem pod uwagę w komponowaniu biżuterii i nie liczy się jej jako ozdoby – jako biżuterii.

Jeśli zatem mówi się, że do pracy można założyć dwie ozdoby to nie bierze się tu pod uwagę obrączki ślubnej. Pisze o tym wielu autorów.

Możemy zatem spokojnie do obrączki z żółtego złota założyć srebrną biżuterię.


Ale jakos nie wyobrazam sobie zeby do pic rel kobieta zakladala TO. Z drugiej strony obraczki z czegos innego niz zolte zloto sa takie... wymuszenie inne.
No i moja maciorka ma wszystko ze srebra.


A ja nie lubie srebra i nie chce go nosic. XD

Wiec jak to z Wami jest, dziewczyny - laczycie zlota bizuterie ze srebrna, czy trzymacie sie konwencji jednego "koloru"?
#zwiazki #logikarozowychpaskow #pytanie no i jebne sobie autorski tag, bo pewnie bede opowiadac anegdotki i smiac sie z chlopakow, co wydaja po 50k na sluby ze szmatami - #slubza15kzdziewica
ibmab - Czy sa tu jakies eleganckie #rozowepaski?
Znalazlem taka oto opinie:

Obrąc...

źródło: comment_xoeHOviSEIa65ezA0Ww5cZsAYWXpX0jG.jpg

Pobierz

Zlota obraczka + srebrny pierscionek zareczynowy PIC REL + wylacznie srebrna bizuteria

  • Jeszcze jak 15.8% (12)
  • Ocipiales chyba 23.7% (18)
  • Mojego niebieskiego nie stac na pieszczenie mnie takimi dylematami 9.2% (7)
  • Kukelki mnie swedza z ciekawosci co inni odpowiedzieli, ale nie mam wlasnego zdania albo jestem niebieskim 51.3% (39)

Oddanych głosów: 76

  • 6
@ibmab: nosilam x lat złoty pierscionek ktory wygladal jak obraczka i mimo ze nie na palcu, na ktorym nosi sie obraczke, nie zlicze, ile razy slyszalam "nie wiedzialam ze masz meza!", "taka mloda i mezatka?" Nawet kiedys pare razy obcy koles mnie zagadalal, a po chwili odchodzil "aaaa sorry mezatka " no gurwa.

Na srebro mam uczulenie moge tylko zloto ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie lubie bizuterii
@enslavedeagle: No #!$%@? tez sie nad tym zastanawialem xD
1. Chce miec dzieci odchowane w pelnej rodzinie, gdzie rodzice sie kochaja, a matka to nie jakas stara rura po dacie waznosci, ktora jest weneryczanym weteranem
2. Bardzo lubie te kobiete jako czlowieka, szanuje ja i chce dla niej jak najlepiej - nie bedzie szczesliwa, jesli nie bedzie miala dzieci, albo bedzie musiala probowac wiazac sie z kims innym niz ja.
3.