Wpis z mikrobloga

Wiecie co, chciałbym żeby wychodziły jakieś takie #gry #fps wojenne na poważnie. Takie w których żołnierze przed desantem w jakimś bwp zmawiaja paciorki i rzygają że strachu, po ulicach chodza głodne kilkuletnie sieroty z twarzami zniszczonymi strachem i cierpieniem, gdzie wojna jest pokazana jako dramat milionów ludzi, odczlowieczenie i najgorsze gówno jakie się może przydarzyć narodom. Rozumiecie, coś takiego z #!$%@?ęciem, gdzie zadzgany przez Was chwilę temu Rusek umiera ściskając w ręce zdjęcie swoich dzieci i płacze. Ale nie, wszędzie tylko jakieś gowna w których dzielni amerykańscy żołdacy zaliczają killstreaki w rytm najnowszych przebojów muzyki pop. Już mnie to #!$%@?.
#oswiadczenie #gry #gorzkiezale #battlefield #cod
  • 7
@Wraniak: Co z tego jak w Spec Ops mechanika gry jest co najwyżej średnia i nie chciało mi się jej kończyć bo była strasznie nudna i męcząca (rzadko mi się zdarza odstawić niedokończone gry Tps/Fps na półkę).
@Wraniak: Kiedyś na Yotubie obejrzałem Beyond na PS4 i pomimo tego jak potem kupiłem konsole to zdobyłem i zagrałem (nawet dobrze bawiąc się przy podobno tym crapie a początekl Heavy Rain bawi mnie do dziś ;) ). Ale Spec Ops to jest ciężka gra a fabuła podobno wzorowana na "Czasie Apokalipsy" i "Jądrze Ciemności" więc domyślam się o co chodzi. Nie no gameplay straszny w omawianej produkcji był i to bardzo.