Wpis z mikrobloga

Nigdy nie byłem zapalonym graczem, ale lubiłem sobie dłubać na komputerze i programować. W pewne wakacje nauczyłem się robić gry w Game Makerze, ale po jakimś czasie siedzenia w temacie gier trochę zacząłem się tymi mobilnymi gierkami brzydzić - wolę nie brać udziału w tworzeniu czegoś co robi papkę z mózgu, zarabia na sprzedawaniu wirtualnych skarpetek dla wirtualnych postaci i wyświetla reklamy "Wykryto wirusa (1)", a taką mam wizję po przejrzeniu najpopularniejszych gierek z ostatnich lat. Nie chcę też porzucić nabytego skilla nie tworząc niczego, dlatego proszę Was Mireczki o podsunięcie jakichś pomysłów na grę/aplikację na komputer, albo Androida którą można by zrobić w miarę jak najszybciej, żeby nie wstydzić się później tego tworu. Najlepiej jakby to było coś edukacyjnego, charytatywnego - nie zamierzam na tym zarabiać. Jeżeli zdecyduję się na realizację czyjegoś pomysłu to oczywiście uhonoruję autora w odpowiednim miejscu.

#dramatyprogramisty #prosba
  • 1
  • Odpowiedz
@pistonek: Może Mirko Tycoon? Od randomowej zielonki do 1 w rankingu. Prawdziwe nicki mireczków w grze i takie tam. Kojarzysz Tube Tycoon? Coś na podobnej mechanice. Pisz na PW jakby co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz