Wpis z mikrobloga

Mirki taka historia...

Ponad 10 lat temu chodziłem do Baczyńskiego, szkoły we Włocławku. Była wtedy jednym z największych gimnazjów w mieście. Jakiś rok temu ktoś specjalnie bądź nie, puścił info w rejon, że szkoła chyli się ku upadkowi. Mimo, ze informacja była nie podparta żadnymi konkretnymi danymi to szkołą zaczęła lecieć w dół. Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły bo miała być zamykana, a przez to faktycznie spadła ilość uczniów. Zrobiła się sytuacja bez wyjścia. Jako wzorowy absolwent podwinąłem rękawy i postanowiłem działać. Zrobiłem spot naszpikowany ujęciami w stylu Freeze Frame i efektami specjalnymi.

Mirki, ten spot ma podbudować dumę tej placówki, zwrócić jej dawny blask a przede wszystkim obrócić te plotki w mało śmieszny żart. Pomożecie? Wykopiecie?

#coolstory #takbylo #wykopefekt #heheszki

http://www.wykop.pl/link/3165785/jak-zareklamowac-szkole-ktorej-grozi-upadek-moj-nowy-spot-w-stylu-freeze-frame/
  • 11
@no_i_w_ogle: Pracują, bardzo dużo zaryzykowali produkując ten spot. TO tylko jeden z wielu elementów promocji. Ja wiem, że to pewnie przez niż demograficzny ten spadek, kiedyż każda szkołą miała komplet, ale kurczę, tu chodzi o te głupie ploty. Nie nie mogę z tego...
@Hal-9000: Dobrze gadasz. Jest Anwil Włocławek, było Break Dance Session. Działo się. Zerknij na mój klip. Każda z tych osób idealnie zastygła w mega ciężkich pozach. Koleś, który kopie piłkę ćwiczy łyżwiarstwo figurowe.