Wpis z mikrobloga

Mirki! taka oto "okazja" trafiła do moich rąk przed chwilą. zastanawiam się ile starszych osób nadwyręży swoje emerytury, aby ci #januszebiznesu mogli powiększyć kieszenie. pytalem na straży miejskiej i policji o to jak do tego podchodzą - swierdzili, że "każdy ma swój rozum". Tak mnie jakoś obywetelski obowiązek wezwał do interwencji w tej sprawie... czy słusznie? miał ktoś takie akcje? co robić, jak żyć? :)
#oszukujo #prokurator #januszebiznesu #ioioioio
Pobierz Matikszt - Mirki! taka oto "okazja" trafiła do moich rąk przed chwilą. zastanawiam si...
źródło: comment_vogDJQ8fFEE7cd93cUpyJrJUs1QKlg1G.jpg
  • 21
swierdzili, że "każdy ma swój rozum"


@Matikszt: Niestety prawda jest taka, że mogą te garnki nawet za 2 miliardy sprzedawać i jeśli trafi się debil który to kupi to cóż - jego problem.

Tak mnie jakoś obywetelski obowiązek wezwał do interwencji w tej sprawie.


Chcesz dobrze, ale z tym się już nie wygra. Tych gównofirm jest zbyt dużo. A starsze osoby i tak wiedzą lepiej i kupią.
@Andczej:

ale oni i tak zawsze wiedzą lepiej.

yup.
czy oszustwo? zależy co przez to rozumiesz, koniec końców zakupu dokonała kilka lat temu -chyba z 10- a gary służą dalej, a u mnie w domu gotuje sie sporo.
co prawda, rączki sie troche po przypalały od palników, patelnia poszła w #!$%@? bo ktoś ją spalił i zaczęła przypalać szame. ogólnie te gary nie są złe- ale z pewnością nie są tyle
@Matikszt: też mam takie gary i tez sobie chwale. głownie przez oszczędność miejsca


@Andczej: no dobra, ale towar jest wart tyle ile klient jest gotów za niego zapłacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
moga to być kamionki ulepione z trawy i gówna, ale jak ktoś zapłaci za nie 10k to są warte 10k, mimo iż materiały z których są wykonane sa fest tanie.
@jokefake: i to własnie napisałem na samym początku

Niestety prawda jest taka, że mogą te garnki nawet za 2 miliardy sprzedawać

w sumie racja. ludzie kupują poczucie ekskluzywności i jak się uprą to i tak kupią bo wiedzą lepiej. Jest taka zasada, że "sprzedajesz nie produkt, a potrzebę klienta". Z ciekawości przejdę się tam jutro, mam nadzieję, że mnie nie zasztyletują za grymas zniesmaczenia.
@Andczej: można to nazwać co najwyżej w jakimś stopniu nieetycznym -nie bardziej niż dawanie próbek produktów spożywczych dzieciom.
ale z pewnością nie oszustwem- wykładają jasno co i jak z tymi garami, jak wyglada spłata etc, a że zachwalają pod niebiosa produkt, bywa że w komiczny sposób- to normalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jokefake: Zgodzę się z tobą, dlatego napisałem że moim zdaniem.
Ale twoje zachowanie wygląda trochę jakbyś bronił tych firm, a tak być nie powinno( ͡° ͜ʖ ͡°)