Wpis z mikrobloga

@Kempes: zawsze jak patrze na ten ból dupy opozycji to dość długo próbuje zrozumieć o co chodzi autorowi, szukam zupełnie innego dna niż autor miał na myśli. I dopiero po chwili przypominam sobie ze przecież jest opozycja. I że oni hejtują tutaj bo mają ból dupy albo bezmyślnie podś#!$%@?ą i przeglądam dalej xD no bo co innego można zrobić, napisać najwyżej #bekazlewactwa
@SirSajko: Synku, ja mam naturę opozycjonisty, nigdy żadnej władzy nie nazywałem "moją", zawsze piętnowałem oszustów i kretynów, dziś nie będzie inaczej, prezes to oszust a ty ten drugi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kempes: Oklepany, tani żart. Nie lubię Kaczora, ale wyśmiewać się z nich też trzeba umieć.

Największą mam bekę, jak stare dziady i babcie po 160cm wzrostu mają czelność śmiać się z kogoś, bo jest kurduplem #!$%@?.

Połowa seniorów w tym kraju to kurduple mieszkający z kotem lub psem, ale to z Kaczyńskiego się śmieją, bo "mieszka z kotem i niski jest"...

#!$%@? ludzie, dopóki nie przebijecie 175cm to zamknąć mordy, bo
@SirSajko: Dlaczego ktokolwiek sprawny na umyśle miałby tak otwarcie popierać rząd i krytykować opozycję? Sam zawsze byłem przeciwko lewicowej władzy, więc siłą rzeczy byłem w opozycji. Obecnie jednak należy krytykować lewicową władzę, ale wstyd identyfikować się z opozycją - więc człowiek chcąc nie chcąc milczy, ewentualnie ogranicza się do poszczególnych postulatów ignorując pojedynczych głupców o prostym, zero-jedynkowym sposobie myślenia, dzielących ludzkość na lewaków i prawicę.
No chyba, że to tak z
@Kempes @SirSajko: tak się dziwnie składa, że im ktoś bardziej popiera ułomnych, tym bardziej daje się we znaki brak poczucia humoru. A sarkazm i ironia jest już dla takich ludzi zupełnie niezrozumiała.

W końcu, jak mawiał Wilde, sarkazm jest najniższą formą humoru, ale najwyższą formą inteligencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)