Wpis z mikrobloga

#!$%@? w dupę typowo, który wczoraj #!$%@? na kolarzówce po chodniku o 24 we Wrocławiu przy Pomorskiej, a kiedy dziewczynie z towarzystwa zakręciło się w głowie i zboczyła w prawo, żeby sobie przysiąść (przepracowana, omdlenia) ten, musiał zrobić szybki unik przy okazji zahaczając o dziewczynę, po czym #!$%@? głowa w rynnę. Kiedy znajomi zajęli sie dziewczyna, sprawdziłem czy debilowi nie leci krew z głowy, po czym go uspokoiłem i powiedziałem, ze wszystko w porządku. Gnój na to do dziewczyny z tekstem, ze no, musiałaś akurat pójść w prawo z wyrzutem. Zacząłem wtedy tłumaczyć mu, ze po chodniku się nie jeździ, a nawet jeśli jest to dozwolone, to piesi maja pierwszeństwo i ze ma jechać po ulicy. Po chwili jak jeszcze sobie powzdychał nad swoim otartym uchem poleciał do pierwszej bramy Dubois, krzyknął do nas '#!$%@? #!$%@? cipy' i zamknął za sobą bramę. Miraski nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo zacząłem żałować ze mu tym głupim łbem nie poprawiłem o rynnę, nie wiedziałem, ze taki debil. Nie róbcie tak. Po chodniku tylko jesli wspoldzielony, piesi maja pierwszeństwo, po scieżce rowerowej, kiedy jest po tej samej stronie, w ktora jedziecie obowiązkowo, tak to ulica. #rower #oswiadczenie #gorzkiezale #patologiazmiasta
  • 10
@Milkey: Miałem kiedyś podobnie, tylko że jechałem prawidłowo ścieżką rowerową. W pewnym momencie wtoczył mi się na nią pijany #!$%@?. Nie miałem szans na ucieczkę i przywaliłem w niego. Poleciałem pięknym saltem do rowu :) Mi się nic nie stało. Pożyczonemu rowerowi też nic. Pijany #!$%@? nawet nie czuł że ma złamaną rękę :) (dodatkowy zgięcie między łokciem a nadgarstkiem nie pozostawiało wątpliwości). Mnie dopiero rano zaczęły żebra tak boleć że
  • 1
@WOTANAZ: a jak, według Ciebie? Bo przepisy mówią :
Prawo o Ruchu Drogowym
Art 33
Kierujący rowerem jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić. Kierujący rowerem, korzystając z drogi dla rowerów i pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustępować miejsca pieszym.
  • 0
@WOTANAZ: ze jadąc po prawej stronie ulicy, jesli z naszej prawej jest ścieżka, mamy obowiązek nią jechac. Nie biorę pod uwagę opcji jazdy pod prąd ;)