Wpis z mikrobloga

@flirtini: hm, palenie przyspiesza proces starzenia się skóry, więc dopóki nie przestaniesz palić to wszystko co będziesz robić trochę na nic :p polecam się przemóc, ja nie palę już prawie dwa miesiące
myślałem o tym, to chyba kwestia czasu. Problem w tym że zwyczajnie lubię analoga i całą procedurę jego palenia :)


@flirtini: Też tak miałam i "podziwiałam" znajomych, którzy palili elektroniki i nie ciągnęło ich do tradycyjnych fajek. W końcu kupiłam e-petka i wiesz co? Zupełnie nie ciągnie mnie do zwykłych. Ostatnio zapaliłam i już w trakcie tego żałowałam - ani smaku, tylko smród i było mi po tym słabo. Dodam, że
@flirtini: Kupuj E-papierosa. Ja paliłem paczkę czerwonych papierosów dziennie(25 sztuk). Prawie od 3 lat na e-fajce. Odkąd palę elektronika to nie śmierdzę, czuję się lepiej, zapach i smak lepszy, brak porannej flegmy itd. Normalne już są #!$%@? i śmierdzące mocno. Na początku jedynie miałem nawyki typu sięganie po paczkę z biurka, której nie było, szukanie zapalniczki itd :D. A no i mnie mocno e-papierosy suszą więc częściej piję coś a na