Wpis z mikrobloga

714 712 - 56 - 95 = 713 561

Weekend w Toruniu na #rowerparty z:
@kocurkolandia - Czernikowo - Główny Organizator
@impa - Śrem (już wiem gdzie jest Śrem! jakieś 204km od Czernikowa ( ) )
Agata @nic_na_sile @sensei_RRicco @sta - Poznań
@cree @Cymerek @kiwacz @metaxy @regyam @Wilier - Kraków
@skwarek2 @jak_to_mozliwe i ja - Trójmiasto

Sobota, 07.05.2016. Zaczęło się nieciekawie. Kto wie ten wie i niech tak zostanie, a ja zapiszę się na jakiś kurs prania mózgu.
Potem specyficzne zwiedzanie Torunia. Kiedy już myślisz, że jesteś daleko za miastem i nic już nie ma, to właśnie się mylisz. Bo jest! Castorama. U nas takich nie ma! Warto było zwiedzić.

Na rynku w Toruniu byliśmy chwilę. Przy pomniku małe zamieszanie, więc tylko foteczka i poszliśmy szukać jadłodajni. Potem bardzo sympatyczna droga do Czernikowa - ubita leśna ścieżka rowerowa, kończąca się gościną u @kocurkolandia i Jego rodziny. Polecam ten styl życia: otworzyć swój dom dla 14 obcych ludzi, wykąpać ich (pozdro dla cioci Agaty), wyprać im ciuchy i robić to wszystko z uśmiechem na twarzy. Wieczorem oblężenie i złupienie Polo Marketu i w końcu ognisko :) Nie wiem jak grupka przy huśtawce, ale u nas przy ogniu było ciepło aż do samego końca.

Na drugi dzień teoretycznie planowana była trasa do Golubia-Dobrzynia, ale że ekipa była już tam w sobotę, to na tapetę poszła trasa na tamę we Włocławku. Tak szybko to jeszcze nie jechałam. Na trasie z całą grupą (jakieś 40km) miałam średnią 25-26km/h () Luzacki prom na Wiśle pierwszorzędną atrakcją, a #wmordewind zaraz za Ciechocinkiem poskutkował tym, że odłączyliśmy się z @jak_to_mozliwe i dalej pojechaliśmy swoją drogą ( @kocurkolandia i @metaxy - dzięki za umożliwienie odpoczynku na kole na ostatnich kilometrach z Wami). "Swoja droga" dalej była z #wmordewind bo jak inaczej skorą w tę samą stronę, tylko nie tym brzegiem Wisły ;) Dmuchało aż do Lipna, gdzie na stacji dożylnie przyjęliśmy kawę bez mleka, ale za to z cukrem. Od Lipna pełen relaks i na tym odcinku średnia ok 28km/h, co dało na całości jakieś 22km/h - super (ʘʘ) Wpadł nawet jakiś QOM :) Dokręcilibyśmy do 100km gdyby nie to że w Czernikowie czekał @skwarek2, który nie mogąc pojechać z nami zapewne już trochę przymierał z nudów.

Dziękuję wszystkim za spotkanie, z kim się udało pogadać to fajnie, a z kim trochę mniej to może jeszcze będzie okazja :)

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto
I.....a - 714 712 - 56 - 95 = 713 561

Weekend w Toruniu na #rowerparty z:
@kocurk...

źródło: comment_Y2uaYUi2KrGAXXN5y9LZePJ3R61Q7pRP.jpg

Pobierz
  • 6
@Ilana: Takiego poruszenia u nas w domu nie było od dawna, babcia mówiła, że jej koleżaneczki aż powychodziły przed płot obserwować co się dzieje, a potem do niej z pytaniem "co się tu stanęło?", haha :D

W niedzielę poleciłbym wam inną trasę od Lipna, gdybym znał wasze zamiary, 10-tką trochę średnio jechać, tym bardziej, że jest tam w pobliżu spoko wąska, dość kręta i ładna droga z pięknym (nowym) asfaltem.

Pomagać
Podobno jak zwiększam swoją powierzchnię przez plecak to nawet trochę pomaga


@kocurkolandia: Haha, małe ciało, wielki duch. I łydy! ;)

Na następny raz Wojtek zmieni opony na szosowe (jak ja to zrobiłem), sama sobie skołujesz lżejszy rower i będzie gicior :)


@Ilana też może zacząć ćwiczyć, skoro ma mieć nowy... ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kocurkolandia: @Mortal84: Zobaczymy co i jak, bo coś lżejszego przyda się