Wpis z mikrobloga

Przecież ten system to jakoś żart. Rozwiązałem problem z zawieszaniem sie przy ładowaniu telefonu, to chciałem empathy odpalić. Ale gdzie tam, nie można skonfigurować kont bo nie. I nie można od teraz odpalić nawet settingsow, bo nie. Rok Linuksa... #ubuntu #linux #bezkazpodsystemu
  • 14
@M4ks: Nie wiem, ja używam Xchat, ale z Debiana wyleciał i jest Hexchat. Obczaj pidgin

Warto też dowiedzieć się czy sprzęt jest w pełni sprawny tak na wszelki wielki
@M4ks: instaluje milion aplikacji, edytuje configi, dodaje jakieś mega dziwne rzeczy i ten system po prostu działa. Po najdziwniejszych akcjach mam w grubie powrót do poprzedniej wersji kernela.
Powiedz mi co robisz, że go psujesz? Serio, chciałbym to wiedzieć bo akurat jara mnie naprawianie błędów, a sam ich nie mam.
@carlo497: tak w sumie to nic ponad to. Trochę stron poprzegladalem w domyślnym fiefoksie..ale to normalne, mo jedynemu na świecie sie linuks wywala i jedynemu na świecie android zacina ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@M4ks: Android zacina każdemu. Jeśli po prostu w domyślnym configu wywala Ci system to masz problem ze sprzętem. Nowszy kernel może pomóc i to tyle. Poza tym możesz się bawić dodatkowymi sterownikami ale pewnie Ci się nie chce.
@M4ks: Każdy system "nie działa" - Internet Explorer czy Safari to pierwsze rzeczy na wylocie. Po prostu dopasowujesz system zawsze do siebie i tyle. Linux nie jest w tym względzie lepszy
@carlo497: jasna sprawa, Windows nie wie ze sprzęt jest zły i działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fervi: safari na wylocie, hahahah.
Co innego ustawiać co kubisz a co nie, a co innego rozwiązywać problemy nieznane nigdzie indziej
@M4ks: Przesadzasz bracie - każdy system ma swoje wady i zalety. Ja osobiście (bo zakładam, że masz Ubuntu) Ubuntu nie toleruję, ale też nie przesadzałbym, że systemy inne są ultra super dopracowane.

Ja osobiście nie używałem safari na OS X, bo to można używać, by się odróżniać od chromowców i firefoksowców, ale dobrą przeglądarką to nigdy nie było. Chyba, że zakładamy zgodność ze stronami (Thanks Google i KDE)