Wpis z mikrobloga

Jakieś info w sprawie tych śmiesznych progów promujących tanie sensacje rodem z faktu? Czy temat olany zupełnie?
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elfik32: Hmm, w sumie to racja, Wykop zdobywa coraz więcej nowych użytkowników, a więc pojawia się więcej znalezisk. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że ułatwienia nad jakimi pracujecie rzeczywiście przyniosą poprawę.
  • Odpowiedz
@Elfik32: Chcąc niechcąc praktycznie zarżnęliście w ten sposób większość znalezisk naukowych. W wyniku tego wykop zmieni się pewnie w coś podobnego do joemonster, serwisu z filmikami, kawałami i głupimi obrazkami. Kiedy staniecie się dla siebie bezpośrednimi rywalami z JM pewnie znowu zacznie Wam zależeć na użytkownikach, ale może być już za późno bo większość wartościowych użytkowników już się stąd wyprowadzi.
  • Odpowiedz
@innuendoPL: @footix: @zurawinowa: Kapuje więcej użytkowników więcej wykopów ale Ci nowi użytkownicy wykopują ACTA, sól, i koty przez co cierpią inne ciekawe linki bo potrzebują więcej żeby wejść a nigdy tyle nie dostaną bo tam potrzeba myślenia a nie kliknięcia wykop i napisanie Tusk to złodziej.
  • Odpowiedz
@innuendoPL: Ja tylko tłumaczę dlaczego tak jest. Z jakiego powodu znaleziska nienaukowe miały więcej wykopów? Bo zainteresowały więcej osób, ergo takie jest zapotrzebowanie i administracja nie będzie tworzyła żadnych zasad faworyzujących naukowe artykuły, bo nie taka jest wola ludu. Przynajmniej dopóki odpływ użytkowników z czołówki nie będzie bardzo znaczący.
  • Odpowiedz
@Deszcz_kotletow: Wystarczy zrobić grupę "Wymaga myślenia" i tam wrzucać te wykopy. Jak nie wejdą na główną, to nie przeoczycie, bo będzie w tej grupie. Bo to o to chodzi, prawda?

Chociaż nie, emuquit to lepsze rozwiązanie ;-)
  • Odpowiedz
Gdybyśmy chcieli promować jedynie rozrywkę, to grupy rozrywkowe miałby o wiele niższy próg wejścia


Ja dobrze zrozumiałem, gdybyśmy promowali znaleziska z kategorii rozrywka to by wchodziły przy o wiele niższym progu?
  • Odpowiedz
@szczepqs: Panie ja w tamtym roku w ogóle na główną nie zaglądałem, przyznaje Ci szczerze. Od razu się ładowałem do wykopaliska bo tam ciekawsze rzeczy były. Nawet nie ma co porównywać głównej sprzed roku do tej obecnie.
  • Odpowiedz
@lesio_knz: Ja zaglądam wszędzie, bywało lepiej, bywało gorzej. Teraz naprawdę nie jest źle, lobbujący naukowe znaleziska odwalają kawał dobrej roboty. Imho największym sukcesem jest wypromowanie historii na wykopie.
  • Odpowiedz