Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

I teraz pomyslałem jakby to było jakby na mirko ktoś wrzucał fotke tego typu, albo pisał, że pozdrawia fajną blondynkę z ostatniego wykoppiwa... gównoburza na 1000 wpisów, rozłozenie portretu psychologicznego gościa w komentarzach i na koncu by mu powiedzieli ze jest przegryw, bo ma koszule w kratkę.


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: I za to kocham ten portal. Tu hejt nigdy się nie kończy.
  • Odpowiedz
@fortheworld: Dajesz zdjęcie jakiegoś plastikowego #!$%@? i dziwisz się, że ludzie piszą, że #!$%@?.
Raczej, że bym nie ruchał, bo rucham ładne. A to coś nadaje się do straszenia dzieci na dyskotece w Mielnie.
Typ urody: disco polo.
  • Odpowiedz
#!$%@? wie, absolutnie nie mój typ ale z drugiej strony, kto by odmówił...

@ObiKenobi: Cywilizowany człowiek, który nie rzuca się na pierwszą lepszą samicę jak małpa w zoo.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: a tak trochę w temacie dyskotek i kultury stron spotted to kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to
  • Odpowiedz
ale na mirko panuje kult przegrywizmu, wrzucam zdjęcie ładnej dziewczyny i zaraz hejt, że sztuczna


@fortheworld: Niby czemu fakt, że ponad 40% mirków nie lubi sztucznych, wytapetowanych karyn miałby świadczyć o kulcie przegrywu? Niektórzy wolą naturalne piękno, niektórych także nie interesują pojedyncze numerki, lecz poważne związki, a ta pani ze zdjęcia - nie oszukujmy się - nie wygląda na taką, z którą taki związek można stworzyć.
  • Odpowiedz
@fortheworld: zalezy jak na to patrzec.. bedac na koncie +100000 to latwiej sie odmawia - lepsze mozliwosci sortu wśród pustych rozowych. A co innego gdy jesteś zwyklym nawet tym 15k programistom, gdzieś nikomu nie znanym. One tak samo kalkulują sobie to i jeśli podchodzisz do tego w sposób, czy by odmówił czy nie... to płynna rzecz. #!$%@? rzecz jasna od wierności i miłości.
  • Odpowiedz
@f423r: Tak samo, dla mnie osoba na zdjęciu powyżej jest aseksualna. Wygląda jak jakiś dziwny twór. Dla mnie to jakoś tak jakby facet se dorobił cycki i nagle ktoś się spuszcza "wow fajne ma cyce, brałbym". I mam czuć się przegrywem, bo mi się plastik nie podoba XD? Serio, ale jak się wyjdzie na ulicę to 3/4 będzie lepsza od tej wyżej
  • Odpowiedz