Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@50mm: Hm, no to może nie chodziło o cycki, tylko o jakąś inną operację i o jej kolejnego bolca. Sporo jest takich historii z jej udziałem.
  • Odpowiedz
@fortheworld:
a czy przejechał byś się Monster Truckiem? bo ja tak! Nawet zaraz ,ale czy kupiłbyś go żeby dojeżdżać nim do pracy/szkoły? Przez pierwszy tydzień by było fajnie, ale jednak na dłuższą metę lepiej jeździć Audi, VW czy tam Oplem ;)

Z takimi kobietami jest podobnie. Tylko skończony przegryw nie chciał by jej przelecieć ;) ale czym innym jest kobieta na numerek a czym innym potencjalnie na całe życie ( ͡
LotnyJerry - @fortheworld: 
a czy przejechał byś się Monster Truckiem? bo ja tak! Na...

źródło: comment_hSXGWEIOvT5yVc7ihukrhxzFPWshSTaw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
czy odmówiłbyś?


oczywiście

przede wszystkim #!$%@? przypadkowych dup to dla mnie totalne abstrakcja

a nawet gdybym miał do tego inne podejście i był spoko wyluzowanym, potrafiącym się dobrze bawić i korzystać z życia ziomeczkiem, to

ONA JEST TOTALNIE ASEKSUALNA I OBLEŚNA

@fortheworld

Przy 43% to tu nie ma słów, żeby to opisać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No #!$%@? nie wierzę. Co z nią niby nie tak?


jw
  • Odpowiedz
kiedy stuleje nie moga czegos miec albo musza uznac to za nieprawdziwe, albo dostatecznie obrzydzic zeby usprawiedliwic swoje #!$%@? i dalej nic nie robic

Dla mbie to zawsze bol dupy #!$%@? zazdrosnikow. Gardze takimi i dla mnie to ludzie smiecie hejtujacy wszystko na co nie majs szans.


jesu, to już jest mistrzostwo xDDD

tak #!$%@?, każdy kogo obrzydzają karyny, po prostu wmówił sobie że go obrzydzają, bo wie że nie ma u
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Tak jest na spotted jednego z większych miast w mojej okolicy. Jak facet napisze, że szuka jakieś dziewczyny to 90% komentarzy jest typu "mogłeś sam zagadać", "kiedyś to się inaczej robiło" itp. Jak laska napisze coś podobnego to jest trochę lepiej. Wydaje mi się, że większość piszących takie komentarze lubi tę stronę właśnie tylko po to, żeby je pisać..
  • Odpowiedz