Wpis z mikrobloga

Mirki, zgłaszam kandydaturę do przegrywu miesiąca!

Ciepły piątkowy wieczór, bulwary wiślane, spaceruje z poznaną na #tinder piękną białogłową. Mija czwarta godzina naszej pierwszej randki, która niestety przez większość czasu wyglądała jak mój słaby, improwizowany stand up. Jednakże moja partnerka wydaje się być mocno zainteresowana moją osobą, nieustannie się uśmiecha, bawi się włosami i nawet nie mówi, że musi już iść bo przypomniało jej się, że zostawiła mleko na gazie. Zresztą nic nie mówi. Ta sytuacja nie wzbudziła jednak we mnie żadnych podejrzeń, tak więc zbieram w sobie resztki pewności siebie, patrzę jej głęboko w oczy, jedną rękę kładę na talie a drugą staram się szarmanckim ruchem odgarnąć rozpuszczone włosy...jednak robię to na tyle niefortunnie, że zrzucam aparat słuchowy znajdujący się zza uchem mojej partnerki który rozbija się na kostce brukowej. Dziewczyna wyraźnie zdenerwowana zbiera resztki urządzenia do torebki, ja przepraszając ją staram się jej pomóc, jednak w odpowiedzi słyszę tylko ciche szlochanie a po chwili odgłos uciekającej kobiety w obcasach.

Jeżeli coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać to jeszcze raz przepraszam!
Mam nadzieje, że już masz kontakt z bazą!

#podrywajzwykopem
#stonoga
  • 18
  • Odpowiedz
  • 25
@fafulec: nie, wszystko jest ok, napisała mi po ucieczce, że urządzenie działa i przeprasza za swoją reakcje ale strasznie się wstydzi aparatu słuchowego i nie wiedziała jak mi o tym powiedzieć. Ja jednak też nie wiedziałem jak w perspektywie całego wieczoru się zachować i nic nie odpisałem, rano już nie miałem możliwości bo dostałem unmatcha
  • Odpowiedz
  • 12
@fafulec: może to i lepiej, że uciekła bo opowiedzeniu mojego życiorysu, przedstawieniu historii mojej rodziny do trzech pokoleń wstecz oraz szczegółowym opisie moich wszystkich hobby powoli zaczynało mi brakować tematów do ratowania randki
  • Odpowiedz
@yanushek: to nie wymieniliscie numerów?
Ale w sumie jak nie miałeś z nią o czym gadać poza opowiadaniem o sobie to słabo. Dobrego różowego poznasz po tym, że czujesz się swobodnie i możecie gadać o pierdołach czy milczeć a i tak będzie komfortowo.
  • Odpowiedz
może to i lepiej, że uciekła bo opowiedzeniu mojego życiorysu, przedstawieniu historii mojej rodziny do trzech pokoleń wstecz oraz szczegółowym opisie moich wszystkich hobby powoli zaczynało mi brakować tematów do ratowania randki

@yanushek: Może Cię po prostu nie słyszała i nie wiedziała jak zagadnąć...( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@yanushek: a może była tym swoim aparatem bardziej zestresowana niż Ty? (na to mi wygląda). Nie bądź kołek, jeżeli masz jeszcze jakąś opcję żeby to zrobić to odezwij się do niej i umówcie jeszcze raz.

Nie rozumiem tego kultu męskiego przegrywizmu który to sugeruje że tylko faceci są na takich rankach zestresowani. Nie tylko - dziewczyny też, tak samo jak i my.
  • Odpowiedz
  • 1
@gwiezdnymarian: @mietek79: @mrjeszek: @lukaszlew77: Ale ja właśnie sam do teraz nie wiem co było nie tak!? I dlaczego ten unmatch? Czy dlatego, że ją zagadałem na randce i stwierdziła, że jestem gadatliwym bufonem czy dlatego, że pomimo aparatu nic nie słyszała i nie wiedziała jak się podłączyć do dyskusji a wstydziła się do tego przyznać. Czy ta ucieczka była efektem tego, ze chciałem ją
  • Odpowiedz
@yanushektaniej spokojnie jestem expertem w tych sprawach ( ͡° ͜ʖ ͡°) w końcu sam jestem głuchy nie xD no i myślałem, że to #pasta no ale do rzeczy:

1. tak xD ona się cholernie wstydziła swojej wady. szczerze mówiąc to dla nas jest troche problem z komunikacja. Jak chcesz to udobruchać, żeby się/ głupio nie czuła spróbuj do niej zagadać i umówić się.

2. komunikacja. No tu się zaczyna największe #!$%@? xD tak naprawdę niepełnosprawni doskonale czytają z ust( ͡° ͜ʖ
mrjeszek - @yanushektaniej spokojnie jestem expertem w tych sprawach ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ko...

źródło: comment_wEF4d3RsMJCyXZN7HrKOIzrcahFFpSSH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@yanushek: wg mnie po prostu wstydziła się tej sytuacji. Uciekła, bo pewine uznała, że to była żenująca sytuacja i nie chciała Ci spojrzeć w oczy.

Jak kojarzysz imię, nazwisko uczelnię t możesz na FB wystalkowac.
  • Odpowiedz