Wpis z mikrobloga

Z reguły nie zajmuję się fanartami, wolę tworzyć własne koncepcje, choć tym razem postanowiłem, że zrobię mały wyjątek.
Planuje stworzyć chociaż popiersie tego wspaniałego bohatera ;) Jak wystarczy mi skillsów, to bardzo chętnie stworzę cały model.

Aktualnie praca jest na bardzo wstępnym poziomie. Chciałem jedynie złapać bryłę. Siedziałem nad tym godzinę, co i tak wydaje mi się najłatwiejszym etapem w skali całego projektu. Poszło całkiem sprawnie, dlatego standardowo zacznę mieć problemy dopiero przy tworzeniu prawdziwych tekstur, map itp.

#przetocki – autorski tag

#3d #grafika3d #zbrush #marvel #deadpool #tworczoscwlasna
adrianprzetocki - Z reguły nie zajmuję się fanartami, wolę tworzyć własne koncepcje, ...

źródło: comment_OoiMx3yu1nFvX6tjqBeNirw71xocIbmc.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@STRZYG: Właściwie to zacząłem budować bazę na podstawie seryjnej głowy dostępnej w Zbrushu. Dopiero teraz zacznie się dłubanie, by dopasować proporcje. Usunąłem łączenia materiału, próbuję opracować anatomię maski i mam wrażenie, że zaczyna coraz bardziej poprawnie wyglądać (picrel).

Już teraz zastanawiam się jak najlepiej później zrobić przeszycia materiału. Zwykły alpha stitch brush czy insert mesh brush (by mieć osobną geometrię), co myślicie koledzy od #zbrush?

Strzygu, bardzo się cieszę, że
adrianprzetocki - @STRZYG: Właściwie to zacząłem budować bazę na podstawie seryjnej g...

źródło: comment_D2hwpmsDYkDzR5sfuaSYp6fsWXt4UnAn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@adrianprzetocki: I jeszcze taka rzecz - masz do wyboru: odtworzenie maski z Deadpoola z filmu, albo zrobienie Deadpoola po swojemu. Filmowa kreacja jest tylko jedną z wielu jaka się przydarzyła temu bohaterowi. Ja bym na Twoim miejscu starał się o zrobić po swojemu, pójść bardziej w autorską wizję podbijającą pod komiks.
  • Odpowiedz