Wpis z mikrobloga

5 062 - 1 = 5 061

Tytuł: Drewniana Twierdza
Autor: Andrzej Pilipiuk
Gatunek: fantasy
★★★★★

Jak poprzednio - z braku pary na sensowniejsze lektury oprzątam różne lekkostrawne zapychacze kątów. Trzeci tom niczym szczególnym nie zaskakuje, ale też nie schodzi poniżej poziomu uklepanego w poprzednich. Szybka, prosta lektura plus kilka ciekawostek historycznych gratis.

#ksiazki #pilipiuk #andrzejpilipiuk #okojelenia #bookmeter

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania. Dzięki niemu unika się błędów w działaniach. Pobierany jest zawsze ostatni wynik.
Pobierz
źródło: comment_iDgFJsqExwBchSuf03aWVRFH6ThgVApR.jpg
  • 5
@kurp: powiem tak: seria średnia ale lubię do niej wracać i mam jakiś taki sentyment do niej. Aczkolwiek ostatni tom już za bardzo śmierdzi Wędrowyczem (którego lubię ale akurat nie w tym wydaniu) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@biegajaca_z_nozyczkami: Bronił go nie będę, bo badziew pisuje czasem straszny, ale wydaje mi się, że grafomania to jednak coś innego. Z całą pewnością z grona grafomanów wyklucza otwarte przyznawanie się do pisania fantastycznego disco-polo. Podstawowe składniki grafomanii to wielkie mniemanie o sobie i tworzenie prozy o formie odpowiedniej dla przerośniętych ambicji przy jednoczesnym braku elementarnych umiejętności. Tak więc raczej rzemieślnik i tandeciarz. Grafoman jednak nie.
@kurp: Norweski dziennik to jest dopiero zapychacz i lanie wody. Do dziś się zastanawiam, jak ja to przeczytałem (co w sumie da się wyjaśnić) i po co (tego już nie potrafię). Opowiadania wychodzą Pilipiukowi bardzo dobrze, za to powieści i cykle... szkoda gadać.