Wpis z mikrobloga

Witajcie kolejowe Mireczki po długiej przerwie, spowodowanej niestety względami zdrowotnymi, ale już doszedłem do siebie, zrobiłem chyba ze dwie służby w tym miesiącu, takie totalnie luzackie, planista który układa nam grafiki wykazał się dużym zrozumieniem i nie dał mi na początek po zwolnieniu hardcorowych służb.
Fajne i pokrzepiające uczucie jak się wraca po zwolnieniu i każdy napotkany kolejarz, nawet z innych spółek pyta się o zdrowie, miłe.
Wrzucam fotkę ładnej siódemki, gdzieś zrobiona w tzw międzyczasie. Bardzo lubię to malowanie, kolory w rzeczywistości są bardziej intensywne i ciemniejsze, ale miałem za plecami słońce i tak wyszło.
BTW bardzo wdzięczny lok w prowadzeniu, budowa bardzo przemyślana, jeżeli ktoś opanuje jej budowę to nawet w przypadku poważnych usterek da się jechać dalej, oczywiście istnieją usterki w wyniku których staniemy i nic nie zrobimy, ale to bardzo bardzo rzadko się zdarza, żeby nie dojechać siódemką trzeba mieć wybitnego pecha lub brak wiedzy.

#maszynista01 #kolej #pociagi
artur00 - Witajcie kolejowe Mireczki po długiej przerwie, spowodowanej niestety wzglę...

źródło: comment_oki9aI7V58IP18U5QGihHh8xlA8RLK6w.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach