Wpis z mikrobloga

@Rifley:
Hint krajoznawczy dla Sycylii.

Dla kontekstu dodam, że podróżuję raczej sporo, nie tylko po całej EU, ale też po Azji i Ameryce. I nawet po zobaczeniu tego wszystkiego, twierdzę co następuję.

Jeśli chcesz zobaczyć jeden z najładniejszych widoków, jakie w ogóle można zobaczyć, jedź do Taorminy i wjedź na wzgórze do amfiteatru greckiego. Siądź na widowni i spójrz na przednią ścianę tak, jak na
Sh1eldeR - @Rifley: 
Hint krajoznawczy dla Sycylii.

Dla kontekstu dodam, że podró...

źródło: comment_ODw7lYCOgqgcKy59qNHuWpYe9lGyvh6y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: Byłem, potwierdzam. Warto też wybrać się nocą na koncert muzyki klasycznej jeżeli akurat będzie. Mega przeżycie, cieplutko, można sobie dobre sycylijskie winko przynieść i delektować się muzyką.
  • Odpowiedz
@misiafaraona: Nie mam pewności, a co ?

@Sh1eldeR: dzięki cumplu. Dzisiaj pogoda była bardzo słaba. Jestem w Riposto, po przeczytaniu takiego opisu chyba zwrócę ( o ile pogoda dopisze).

Przecież miało być w jedną stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@
  • Odpowiedz
@DywanTv:
Przygód takich prawdziwych nie miałem, żadnej akcji jak na filmach. Raczej proza podróży - wzloty i upadki. A propos, dziś upadlem na Moto poraz trzeci ( drugi był w centrum Rzymu, bardziej spektakularny ).
Spałem na pace tira x2.
  • Odpowiedz
@I_try_to_talk_to_you:
Co kto lubi. Dla mnie ten wszechobecny zuzel u gory jest troche nudng.

Jak lubisz gejzery, wulkany i cos w stylu post-apo, to super fajna jest Islandia. Tam sa cale pola... ale niekoniecznie zuzlu/ostrej lawy, tylko zastyglej, kosmicznie pofaldowanej lawy. Tylko ze Islandia, pomimo regularnie czyszczacych ja wulkanow, jest bardzo zywa. Trudno takmo drzewa ze wzgledu na te resety, ale pola lawy szybko porastaja mchem, trawa, mniejszymi roslinami. Jest tam tez pelno lodowcow, co przy duzej liczbie gor, gorek i klifow daje niezliczona liczbe wodospadow.

Calosc wyglada cudownie, roznorodnie i pieknie. A mloda roslinnosc powoduje takie wrazenie, jakbys ogladal krajobraz zaraz po stworzeniu swiata. Czyli
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: Nie wiem nie byłem na islandi i raczej wolę cieplejsze klimaty na urlop wakacyjny. Etna robi wrażenie, nawet tym że przy 30 stopniach na dole na górze pizga i jest śnieg. To jest mustsee na Sycyli tyle że z tego co pamietam sporo kasy trzeba wydać.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz