Wpis z mikrobloga

#bf5 == #bf1

Wiecie co jest najfajniejsze w Battlefieldzie w IWŚ :)
- Brak RPG
- Koniec z taksówkami dla kamperów
- Brak pierdyliona modów do broni... z czego i tak się używało jedynej słusznej konfiguracji...

Najgorsze:
- Znowu będą się ludzie granatami zarzucać
- Debile będą yolo biegać z miotaczami ognia...
- Debile będą brać rusznice przeciwpancerne za karabiny snajperskie -_-
  • 24
samoloty to największy rak battlefielda


@KierownikW10: xD
Równie dobrze możesz tak napisać o jakimkolwiek pojeździe w grze, nawet o #!$%@? jeepie - ogarnięty kierowca będzie omijał miny, ogarnięty strzelec będzie zabijał piechotę, a ogarnięty pasażer będzie wysadzał za pomocą C4 wszystko i wszystkich xD
#fucklogic
Pojazdy w BF4, a zwłaszcza latające mają przesrane (patrz helikoptry) i w końcu to się zmieni. Mam tylko nadzieje, że zbalansują pojazdy odpowiednio, bo takie helikoptry
@KierownikW10: z ta bronią to masz racje, w trójce jest nawet ale klasy postaci plus sam model rozgrywki jest inny, jak w bc2 kosiłem wszystkich często to w b3 jestem słaby ze cholera, dawno nie grałem i nie mam już ekipy zeby razem pośmigać ale moze uda sie wrócić do grania (Xbox here)
Dla ogarniętego pilota myśliwca nie ma żadnego zagrożenia.


@KierownikW10: widzę co innego grając, dawno (albo nawet wcale) nie spotkałem gościa dominującego w powietrzu jetem w BF4. Jest tyle sposobów z ziemi żeby zatrzymać takiego gościa i jest ich zdecydowanie za dużo. W BF1 mam nadzieje, że to się skończy.