Wpis z mikrobloga

@scharlottka: w Kato znikają szafeczki manhattana... :((( w 3 rossmannach nie znalazłam ;/
@tetiero: hm, u mnie to zależy, polecam najbardziej top coat gel like i wibo sand albo te "jedna warstwa wystarczy", to jak się trzyma lakier zależy też od dobrego odtłuszczenia no i tego, co robisz :D ale nie mówię, że to najlepsze lakiery świata :D
@isiowa: Dużą popularnością cieszą się matowe pomadki z wibo (million dollar lips) i z lovely (extra lasting), mam jedną z lovely i jest bardzo, bardzo trwała.
Ja w tej promocji kupiłam szminkę Rimmel z serii Kate i się zakochałam, ma fajne wykończenie, nie jest to taki całkiem "suchy" mat, ani też błysk, takie satynowe można powiedzieć. Całkiem przyzwoita trwałość jeśli przypudruje się ją leciutko (np. przez chusteczkę) pudrem sypkim. :D
@isiowa: Jeśli chodzi o lakiery, to sprawdza się u mnie Colorama z Maybelline i innym chyba też, bo już wczoraj były resztki. Wzięłam się za testowanie tanich kosmetyków i jak na razie pomadka z Miss Sporty jest świetna, za to lakier z Lovely jest beznadziejny, ogromny napis "Fast Dry", a schnie od 15 minut i ciągle miękki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Moja mama za to jest zadowolona