Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: imho, to niczego ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja bym korzystał z wolnego. Ciężko mi sobie wyobrazić jak można zacząć się sensownie w domu będą po LO zacząć uczyć teorii sterowania... Bo to trochę abstrakcja. Ewentualnie proponowałbym iść w praktykę elektroniczną - nawet Arduino. To się przyda na projektach, a nikt tego nie będzie uczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@#!$%@?: Fizykę ( ͡° ͜ʖ ͡°) i matmę ofkors

Z fizyki: siły, momenty, zamiany jednostek, i prąd.

Z matmy geometrię, funkcje, system binarny.

Z komputerowania ogarnij Excela i jakiś język programowania (nie musi być na jakimś dobrym poziomie, ale tyle, cobyś wiedział jak programista rozwiązuje problemy)[ C++ to protip ]. Word też się przyda(chciałbym polecić LATEXa ale wiem, że większość studenciaków go nie polubi (
@#!$%@?: Jako student 2 roku AiR mogę polecić ci zacząć uczyć programowania, a dokładniej C i C++. Fajne i ciekawe może okazać się zbawa jakimś arduino lub czymś podobnym, ale na studiach przez najbliższe 2 lata tego prawdopodobnie nie wykorzystasz.
@#!$%@?: polecam jak koledzy Arduino, i C++. pewnie na początku pomęczysz się z matmą fizyką/mechaniką itp, ale im dalej tym fajniej. będzie dużo teori sterowania a mało kodzenia, więc czas przed studiami poświęć na ogarnięcie jakiegoś języka, c++ najlepiej, na laborkach będziesz wtedy kozak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@#!$%@?: kończe właśnie drugi rok AiR i tak jak widze znajomych to najgorzej mieli Ci co nigdy w życiu nie programowali, także jak ogarniesz podstawy C/C++ to już będzie dużo i myślę, że jak jesteś ogarnięty to sam możesz się sporo nauczyć. Jeżeli chodzi o takie przedmioty jak teoria sterowania to sam nic pewnie nie zrozumiesz. A jak masz za dużo wolnego czasu w wakacje to może warto przysiąść do Analizy Matematycznej?