Wpis z mikrobloga

Cześć! Temat już poruszany ze sto razy ( ͡ ͜ʖ ͡) to poruszę i sto pierwszy. Chciałbym się trochę przebranżowić na razie zacząć coś działać hobbistycznie a później kto wie... Od czego Mirki najlepiej zacząć naukę programowania? Kontakt miałem raczej tylko z html postawiłem kilka stron ale głównie praca typu darmowy szablon i przerabianie kodu pod własną wizję/potrzeby. W sumie to w obecnej pracbazy też postawiłem prostą stronę i nikt raczej nie narzeka.

Co myślicie od zaczęcia od java ? Podrzucicie jakieś ciekawe materiały/kursy na start ?

#programowanie
  • 6
@PrawyKuba: Tak tak wiem - Temat poruszany milion razy. Następnym razem używaj opcji szukaj. Dzisiaj tylko ostrzeżenie, następnym razem ban na 7 dni. Zamykam temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałbym się trochę przebranżowić na razie zacząć coś działać hobbistycznie a później kto wie... Od czego Mirki najlepiej zacząć naukę programowania?


@Ananasz: Od zastanowienia się czy faktycznie chce się programować, czy tylko kusi mityczne 15k i inne bajki o żywocie developera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla tego też spróbuję na razie jak to ująłem hobbistycznie/z ciekawości ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie zamierzam od razu pędzić z wypowiedzeniem po przeczytaniu pierwszego turiotala ( ͡ ͜ʖ ͡) a jak nie spróbuję to nie będę wiedział a kusi mnie już od długiego czasu...