Wpis z mikrobloga

#opencaching ilu mirków faktycznie się w to aktywnie bawi? Z jakich okolic? Często łączycie tę rozrywkę z #rower? Mam zamiar rowerowo pozbierać skrzynki w promieniu 10-15 kilometrów od siebie na początek, jest ich od zarypania (mieszkam pod Warszawą).
Jakieś porady, doświadczenia, przestrogi? :P Dopiero zaczynam :D
  • 9
@Arveit: ściągnij sobie mapę wektorową osm. W c:geo jest nawet fajny kompas, ale chyba lepszy jest w status gps&toolbox - widać kordy aktualne, docelowe, dystans oraz punkt do którego zmierzasz. Apka integruje się z c:geo i możesz ją wywołać przyciskiem "Nawiguj", albo przypisać do przycisku z kompasem.


Do logów Używaj apki Szybki wpis - możesz wysłać wpis online, albo odłożyć. We wpisie będziesz miał zachowaną dokładną datę logu (ja do tego
Pobierz brachistochrona - @Arveit: ściągnij sobie mapę wektorową osm. W c:geo jest nawet fajn...
źródło: comment_cpupnMBct96xlugoslI8d3oOWPhbBqiL.jpg
@saffal: ja raczej na początku tylko kesze drive-in na rowerze będę robić, a w lasach takich malutko, ale w przyszłości na pewno poszukam i po lasach ;) Co do serwisu - zamierzam właśnie skompletować kilka najpotrzebniejszych rzeczy. Co to może być oprócz logbooków i strunówek? Kilka ołówków, jakaś taśma izolacyjna, magnesy?