Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś może, to proszę zawołać @#!$%@? bo chciałbym mu uroczyście podziękować za to, że wrzucił mnie na #czarnolisto z uwagi na fakt, że nie potrafi odmienić zaimka "jakiś" i to w dodatku we wpisie na temat tego jak to matura z polskiego nie weryfikuje czy ktoś jest głupi czy mądry xD a ja tylko mu zacytowałem kilka zdań ze strony Słownika języka polskiego :) #czujedobrzeczlowiek że trafia na czarno u takich ludzi #grammarnazi
  • 7
@Magnolia-Fan:

jakiś i jakichś używa się tak samo to raz.
matura z polaka nie weryfikuje tego czy jesteś głupi czy mądry, to tylko test sprawdzający WIEDZĘ jak zwykle kretyni nie odróżniają jednego od drugiego to dwa... porażka...

ta zaproponowana przeze mnie matura byłaby o wiele lepszym testem bo w 100% przygotowywałaby do dorosłego życia w naszym kraju na przyzwoitym poziomie... po prostu jeśli to dalej nie jest dla was jasne to
@#!$%@?: przeczytaj mój komentarz jeszcze raz. Spróbuj zrozumieć różnicę między mianownikiem (tudzież biernikiem) liczby pojedynczej a dopełniaczem a miejscownikiem liczby mnogiej i wtedy możemy zacząć rozmawiać o tym jakie umiejętności weryfikuje matura z polskiego. Jakiś i jakichś nie używa się tak samo. Nie i koniec.