Wpis z mikrobloga

Palę porannego papierosa przed #pracbaza i oto rozgrywa się przede mną taka scena, mama (około 50 lat) kontra #sebix. Dodam że Seba ma na oko 28 - 30 lat. Matka się na niego drze, że ma dziś rozmowę z jakimś facetem. On do niej, że tylko sobie dwa piwa kupi. Ta w krzyk, że jak go przyjmie do pracy jak "będzie od Ciebie waliło piwskiem". On coś jej odpyskował. Ona odchodzi, on ją woła przepitym głosem i mówi by mu do tego piwa dołożyła. Imba znów się na rozkręca. Słyszę, że jak nie pójdzie na tę rozmowę, to ona go z domu #!$%@?. Seba ją #!$%@?ł na zasadzie "tylko spróbuj" i wszedł do sklepu po dwa piwa.
Scenka ta rozegrała się o 8:15 rano, czasu lokalnego

#truestory
  • 32
@Redami: Sam o mało nie zostałem takim Sebixem. Ale jak zacząłem #!$%@?ć dziwne akcje i już bliscy nie dawali sobie ze mną rady, to #!$%@? mnie z domu. Musiałem sobie radzić sam, ale z czasem nauczyłem się szacunku do starszych, pieniędzy i życia.
@Redami: Wczoraj podczas grilla u moich rodziców z domu sąsiada obok dobiegają odgłosy niezłej inby. Babka się drze na całą ulicę do faceta, że pijak, że przechlał jakieś tam rzeczy po jej mamie, że o nic nie dba tylko o chlanie, że jej życie #!$%@?ł, a koleś tylko coś tam bełkocze i co jakiś czas krzyczy głośno #!$%@?... Taki ładny mają domek, a taka patologia w środku. Tak sobie siedzę, słucham
@smieszny_mirek: A co tu opowiadać, od gimbazy złe towarzystwo, chlanie i ćpanie na ostro, potem monary, odwyki, więzienie, wszystko #!$%@?. Rodzice go oczywiście z domu wypieprzyli, ale to ciągle krąży pod domem, dobija się, policja go zabierze to zaraz znowu wróci i replay. W głowie już kompletnie mu się #!$%@?ło i prowadzi dyskusje z samym sobą. Najbardziej mi oczywiście szkoda rodziców, że przez to cierpią bo to jednak syn, ja bym
@Redami: umówiłem się z gościem na rozmowę o pracę na kierowce u nas w restauracji. Przyszedł właśnie taki Seba rocznik '96. #!$%@? piwem i mówi, że on jest zawodowym kierowcą i że jeździ "w wyścigach" po czym męczy już któryś dzień żeby mu sprzedać stara, #!$%@? Corse B, która stoi u nas. Chce ją kupić za 800zl, bo mówi że zajebista fura i że dobrze #!$%@?. Nie sprzedajemy mu, bo szkoda