Wpis z mikrobloga

@ripp1337: o wierze w świętego Mikołaja już napisałem powyżej. Co to za 'zwrot' z inwestycji gdy te usługi publiczne takiej i lepiej mogłyby być dostarczone przez sektor prywatny i miałbym również wybór, z których potrzebuję skorzystać.
  • Odpowiedz
@szpongiel: Dobrze. Czekam na te prywatne autostrady, prywatne lotniska i prywatne wodociągi. Zlikwidowanie śmiesznie niskiego PIT-u i liniowej stawki ZUS dla przedsiębiorców na pewno zaowocuje wykwitem takich firm. Zresztą wiele krajów jest tego idealnym przykładem.
  • Odpowiedz
@acidd: sens gry w lotka jest tylko wtedy gdy jest jakaś kumulacja i grasz, bo nuż widelec Ci się poszczęści, mówiąc krótka gra okazjonalna za najniższą stawkę
ktoś kto gra regularnie i wysyła po kilka kuponów jest głupi po prostu, szansa 1 do prawie 14 000 000 jest tak niewyobrażalnie mała, że prawie zerowa
był na wykopie kiedyś film z porównaniami, np. stoisz z pistoletem i zamkniętymi oczami, zaczynasz się obracać
  • Odpowiedz
@Wilier: A jednak ktoś wygrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°), bez przesady kupno losu to nie jest jakaś duża kwota - co innego np. Euromillions gdzie los kosztuje ponad 2x więcej ale i wygrane zupełnie inne (aktualnie 65mln EUR).
  • Odpowiedz
A jednak ktoś wygrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°),

@mnsp: e takie #!$%@?, granie regularnie w lotka to życie marzeniami i liczenie na cud, to ja już wolę rok odkładać po kilka złotych i pojechać na tydzień w Bieszczady
Lotek właśnie żeruje na takich ludziach, którzy przez całe życie łudzą się, że mogą wygrać. Co jakiś czas da komuś ten milion żeby reszta dalej myślała, że da się
  • Odpowiedz
@Wilier: Zależy też co rozumiesz przez "regularną grę" - wysyłanie po 5 losów na każde losowanie,wysyłanie 1 losu co grę? Osobiście puszczam sobie średnio z ok 5-8 losów/ miesiąc - zależnie od kumulacji to daje 15-24pln miesięcznie. Po roku "oszczędzania" miałbym całe 180- 288 pln co już daje pokaźną sumkę na całą dobę hotelową w liczbie 1. Podchodząc analitycznie już po 7 latach mógłbym sobie wykupić całkiem fajny wyjazd na calutki
  • Odpowiedz
@acidd: krótko przed 18 urodzinami trafiłem 5 i wygrałem 5500 po odjęciu podatku 5000 na rękę.Przebalowałem wszystko w wakacje-nie powiem działo się.Była kumulacja 10 baniek.
  • Odpowiedz
  • 2
@acidd: Trafić piątkę to tak naprawdę jak przegrać życie. Niby coś tam się dostanie, ale jedna cyfra przesądziła o wszystkim...
  • Odpowiedz
@acidd: u nas znowu trojka. ostatnio ciagle trojki i czworki. dawno piatki nie mielismy. moze w czwartek. w szostke szczerze mowiac juz nie wierze. wysylam moze raz na tydzien, chyba ze jest kumulacja, najczesciej zona musi miec przeczucie, gram na chybiltrafil. i w ciagu ostatnich dwoch lat jestesmy szczerze mowiac mocno na plusie.
  • Odpowiedz
@acidd: jak ktoś gra i myśli że to jedyna szansa na poprawienie swojego bytu ro jakby chcieć popełnić samobójstwo i zacząć latać samolotem w nadziei że się rozbije ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam puszczę zakład jak jest kumulacja, wiadomo, szansa bliska zeru ale ten dreszczyk zawsze jest :D
  • Odpowiedz
I tak uważam, że ta gra jest ustawiona. Jakoś kiedyś więcej osób trafiało konkretne wygrane. Rekordowa liczba zwycięzców 6 z jednego losowania, to jakieś 80 osób. A teraz albo nikt nie trafia przez kilka losowań, albo trafia 1 osoba. Przy wygranych powyżej 20 milionów prawie zawsze trafia 2 osoby (raz się zdarzyło, że 25- 30 mln trafiła 1 osoba), a nie pamiętam kiedy ostatnio 6-kę trafiło 3 osoby. Poza tym zastanawiające jest,
  • Odpowiedz