Wpis z mikrobloga

@KrisRock: Owszem liczy sie. Pogon Szczecin- najlepszy przyklad. Po rundzie zasadniczej sezonu 3 miejsce w lidze a na trybunach pustki bo tego co graja sie ogladac nie da. Pilka nozna jest tez dla kibicow, czlowiek chce czasami poogladac ladna pilke. Usiasc i jak janusz zobaczyc ladna gre, nie taktyczny majstersztyk.
  • Odpowiedz
@Perlo: No rozumiem ale i tak Atletico ma kibiców którzy lubią taką grę. Nie mowie o tym żeby sie stworzyły dwa obozy: ofensywni i ci co grają tylko z kontry.
  • Odpowiedz
@KrisRock: Jasne, ze sa ludzie co to lubia. Ale dla mnie to jest unikanie gry w pilke. Mozna mnie wyzywac od fanbojow tikitaki, trudno. (chociaz nie jestem, ostatni sezon Guardioli w FCB byl strasznie slaby stylowo, wole obecna Barcelone potrafiaca zmienic styl)
  • Odpowiedz
@Perlo: Tylko ze trzeba umieć sie tak bronić. Gdy przeciwnik przechodzi jednego, od razu ma dwóch przed sobą. Gdyby taka arka Gdynia w sparingu z Barceloną stwierdziła ze stanie w polu karnym i będzie sie bronić to by dostali conajmniej 20:0
  • Odpowiedz
@Perlo: Dobra, to tutaj sie moge zgodzić, chociaż ja czasem lubię sobie popatrzeć na idealnie ułożoną obronę. Jeżeli chodzi o obronę to jest to wzór do naśladowania
  • Odpowiedz