Wpis z mikrobloga

Pytanie do zaznajomić w temacie, jak powinienem zarejestrować auto by liczyć zniżki ojca? To ja bym musiał być właścicielem czy ojciec by naliczało mi zniżki? Zdupiłem sprawę ze zniżkami ale teraz już nic nie zrobię, patrzę mniej więcej ile by kosztowało mnie OC na rok czasu Alfy 159 2,4 JTD dlatego też chcę się dowiedzieć jak zrobić by było taniej.

#ubezpieczenia #samochody #oc #alfaholicy
Pobierz que_e - Pytanie do zaznajomić w temacie, jak powinienem zarejestrować auto by liczyć ...
źródło: comment_givaPgAcgZbMDT3a1uiD5V6QmDkWhUbr.jpg
  • 31
Cholera, niedokończę liczenia bo nei mam danych ojca, pesel, data prawa prawka itp. pozniej dokończe :|
@TomdeX: I ile wychodzi Ci takie ubezpieczenie?
@que_e: Ja na umowie mialem ze ojciec jest wlascicelem auta w 5%. Do dowodu wpisany byl jako wspolwasciciel. Ubezpieczenie wzialem w mbank bo oni brali znizki wspolwlasciciela bez problemu. (wydaje mi sie ze nic sie w tej kwestii nie zmienilo). Dzieki temu zaplacilem jakos 1300 zamiast 2800.
@que_e: Też szukałem w tej kwocie, u mnie w regionie były 2 w podobnych kwotach właśnie z 2.4 i niestety szrot... W ostateczności sam się wybiorę za granicę po auto.
@que_e: No carenzo chwalona firma, ale w tej cenie u nich to raczej 1.9 150, 2.4 to jednak trzeba mieć te 30. Ewentualnie zarezerwować sobie 2-3 dni i wybrać się z nimi po samochód, znają się na alfach, więc szrotu nie sprowadzą.