Wpis z mikrobloga

  • 1
@L3AD3R: Lemingu mój kochany, uwierz mi, a jeżeli nie wierzysz, że zasada dla chcącego nic trudnego DZIAŁA to podam Ci przykład. Jeżeli sama się nie odetnie od patologi i nie pójdzie do pracy to skończy się na narzekaniu, od którego jeszcze nikt nie wyzdrowial.
  • Odpowiedz
  • 0
@Supay: gardze lemingami wiec mnie tak nie nazywaj! sam studiuje i widze jaka sytuacje maja niektorzy studenci, akurat ja nie ale super tez nie jest. Mam znajomych z roku ktorzy pracuja ale przez to zawalaja uczelnie i nie moga sobie poradzic pozniej wiec mi nie piepsz ze mozna sobie poradzic, bo mozesz isc roznosic ulotki na 3 godz dziennie ale z tego nie wyzyjesz
  • Odpowiedz
@L3AD3R: Jasne, że można. Sam jestem tego przykładem. Wystarczy pomyśleć. Nie studiowałem też gówno kierunku. Jeżeli mieszka się w 3-4 osoby to 1050 zł powinno spokojnie wystarczyć, żeby przebiedować 3 pierwsze lata studiów.
Poza tym kto Ci naopowiadał, że musisz być jak statystyczna większość?
  • Odpowiedz
  • 0
@Supay: sa rozne wymowki jak i rozne sytuacje, ale spojrz na to z innej strony - nie kazdy ma odpowiednie kwalifikacje do pracy, pomijam fakt ze do ulotek, supermarketow i sklepow nie trzeba za duzo umiec ale juz bycie takim magazynierem to nie jest taka prosta rzecz. Ja pisze tutaj swoje subiektywne opinie dowiedzione wlasnymi obserwacjami i oczywiscie nie musisz sie ze mna zgadzac, ale taka prawda ze ja mam troche
  • Odpowiedz
@L3AD3R: kisne, bo szalone imprezowiczki i imprezowicze wyrwawszy sie z domu rodzinnego i nie umiejacy docenic wartosci pieniadza roztrwaniaja hajsy wlasnie na alkohol i fajki a potem oburzeni skarza sie znajomym lub nawet #!$%@? rodzicow ze nie przeslali im wiecej, bo przeciez IM SIE NALEZY. ziomek, ogrnij sie, gdzie ty w moim komentarzu widzisz kisniecie z ubogich?
  • Odpowiedz