Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, które jest naprawdę łatwe.

"Czy jesteś dziewicą lub prawiczkiem?"

"Dodatkowo wiele kobiet oszukuje swoich facetów i daje im poczuć, że niby są tymi pierwszymi. "

http://hacerking.blogspot.com/2015/01/byc-tym-pierwszym-marzenie-kazdego.html

PS Jeśli nie chcesz czytać ankiet, w których umieszczam swój blog, to polecam dodać na czarną mój tag #hacerking

#niebieskiepaski #rozowepaski #stulejacontent

Czy jesteś dziewicą lub prawiczkiem?

  • Tak 36.0% (965)
  • Nie 64.0% (1718)

Oddanych głosów: 2683

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hacerking:

ludziom powinno się współczuć o ile nie mają poniżej 15 lat

bez obrazy, ale j-----e się w gimnazjum podchodzi mi pod patole, wtedy się ma jeszcze siano we łbie nie wiedząc nic o uczuciach, a pierwszy raz z byle kim c-----y jest
Druga sprawa, że są też osoby mocno wierzące i raczej gratulować im wytrzymałości wtedy
  • Odpowiedz
@Rosuene: W gimnazjum patola to jak się uda zrobić dzieciaka. Sam w sobie s--s w gimnazjum statystycznie nie jest czymś szczególnym więc ciężko to nazwać patolą.
  • Odpowiedz
@Rosuene: Tylko u tych ze starszych roczników to patola. Teraz gimby myślą że są dorośli i trzeba zaruchać jak najwcześniej (a później wpadki bo pojęcie o tym jak się robi dziecko i jak dobrze temu zapobiec nikłe - albo podejście "yolo" a później płacz) więc nie ma po co o tym dyskutować z kimś kto myśli w takich kryteriach.
  • Odpowiedz
Mając 15 lat, to już wstyd jeśli taka osoba jest prawiczkiem lub dziewicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hacerking: Wstydem jest pójść z kimś do łóżka dlatego, że ktoś wymyślił że w pewnym wieku dziewicą już być nie wypada. I potem mamy pannice które traktują s--s przedmiotowo, puszczają się na prawo i lewo a o orgazmie mogą najwyżej poczytać, bo uprawiają s--s (który nazywają "ruchaniem" albo "j------m")
  • Odpowiedz
Faktem jest, że z miłości jest lepszy, ale nawet bez niej jest dobry


@hacerking: Ale co Ty mi tu z miłością wyjeżdżasz? Mi po prostu chodzi o to, że średnio wierzę w to, że 15latka idąca do łóżka z gościem "bo bycie dziewicą to wstyd" jest na tyle dojrzała, żeby czerpać pełną przyjemność z tej aktywności. I nie pisz mi tylko głupot o tym, że pierwszy raz musi boleć, bo
  • Odpowiedz