Wpis z mikrobloga

@dawidJJ: na jakiej stronie sprawdzales? Kiedy zamowiles telefon? Generalnie to juz myslalem ze akcja vernee thor to sciema ale telchina dostal i to chyba z gearbest wiec moze cos z tego bedzie ;)
@Wlodix: 30.04 17track Czyli czytałeś juz recenzje wiec wiesz czego się po nim można spodziewać. Ten status nie wiem czy oznacza ze jest wysłany ale przez noc się powinien zmienić. Jak coś dam ci znać.
@Wlodix: A dodali ci zdjęcie do zamówienia? Obawiam się że nie wysłali paczki tylko dodali numer przesyłki do mojego zamówienia. Jeśli możesz to wyślij mi na priv numer przesyłki porównam sobie i zobaczę co i jak.
@Wlodix: Dzisiaj sie wreszcie ruszyla: The item is at the PostNL sorting center. Duże opóźnienia są od tygodnia w wer wawa. Podobno dużo paczek wpada na vat ostatnio. Tylko nierejestrowane szybko wypluwa.
@dawidJJ: slabo, jeszcze z tego co patrzylem na deklaracji wpisali mobile phone i wartosc $20. Zadnych giftow, accesories mp3 player ani nic z tych rzeczy. Zobaczymy, moze szczęście dopisze.
@Wlodix: Czyli większy rabat z planetplus to dla ciebie też plus( w związku z dużym rabatem w planet plus podobno ostatnio do wer warszawa przybylo znacznie więcej paczek co spowodowało początkowo duże opóźnienia a teraz wydalają większość paczek bez vatu bo nie mają wymaganej liczy pracowników do ogarnięcia tego balaganu)