Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do homo mirków oraz dziewczyn. Czy anal jest przyjemny, bolesny czy może pół na pół? Pytam bo moja obecna dziewczyna ma dziwną fantazję że chciałaby mnie wydymać. xD Normalnie bym nawet o tym nie myślał, ale mówi że to jej fantazja od lat i że jak się zgodzę to będzie częściej robiła mi loda i ogólnie obiecuje częstszy seks. Zastanawiam się jakie to musi być uczucie, bo przecież dziewczyny podobno to lubią a miliony gejów to robią. Jest to podobne do tego co się czuje podczas defekacji? Co jest w tym przyjemnego? Kiedyś jak pewnie każdy próbowałem włożyć sobie tam palec ale nie było to zbyt przyjemne, raczej bolało, piekło choć zauważyłem że drgnął mi penis. Jeśli jest to cholernie bolesne to sam nie wiem, ale jeśli przyjemne i ponoć można dostać orgazm od samej penetracji to może zgodzę się w imię większego dobra. Wstyd o tym pisać, na szczęście są anonimowe wyznania. Nie wiem też czego użyć jako poślizgu, podejrzewam że trzeba sporo bo tam sucho i nieprzyjemnie. Z góry dzięki za porady.

#rozowepaski #niebieskiepaski #kiciochpyta #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 11
  • Odpowiedz
NomenOmenDupa: @AnonimoweMirkoWyznania: Przeczytaj sobie mój poradnik, odnieś to po prostu do siebie. Po prostu powoli i z nawilżeniem. Jest to naprawdę fajna sprawa, jak już pokonasz ścisk dupska i ból, to fiut będzie Ci się nadmuchiwał od jednego włożenia palca, a orgazmy będą dużo lepsze.


Z drugiej strony, jak uzależnia od tego częstotliwość zbliżeń, czy orali, to coś chyba jest nie tak...

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował:
  • Odpowiedz
Jacek: OPie na Vichanie jest fajny poradnik na temat analu, serio. Nie sugeruj się tym, że chany wg mirków to gówno. Po przeczytaniu tego poradnika udało mi się po pewnym czasie przekonać mojego różowego do seksu analnego. Podobało się jej.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz