Wpis z mikrobloga

Witam Wszystkich D:
Jako, że podąłem dość drastyczne zmiany w swoim życiu (zwolniłem się z pracy) i "planuje?" (bilety już kupione, więc można stwierdzić, że już zaplanowałem i teraz tylko realizuje swój plan) z kumplem wylecieć do UK, acoo?! Póki nic mnie nie trzyma w PL to czemuż to nie spróbować czegoś nowego. Do rzeczy, Lecimy do Bristolu, skąd później będziemy obierać dalszy kierunek. Patrzyliśmy na kilka miast np. Gloucester, Swansea czy Cardiff i tak naprawdę nadal nie możemy się zdecydować gdzie się udamy (tak tak, nie mamy nic nagranego! "RAAW!R jak to tak w ciemno, bez mieszkania i bez pracy!?" - hmm normalnie ( ) Mireczki, którzy mieli styczność z tym tematem możecie coś polecić coś odradzić?

#emigracja #uk #bristol #kiciochpyta #blastoff
  • 28
@emissary to odpada nie jestem w tym dobry... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fruity no właśnie podobno? - dobrze by było jak by się ktoś wypowiedział na ten temat
@Potfur wynajmiemy jakiś hotel :) żeby nie chodzić jak rumuni z całym dobytkiem na plecach ^^ z kasą akurat nie będzie problemu.
@lanza z językiem nie powinno być problemu. praca na początek taka, żeby nie dokładać do tego interesu :)
@DoL4r: Patrząc po zdjęciach to ładne miasto, jest jakaś woda (lubię mieć wodę w pobliżu), leży zaraz obok kornwalii więc idealnie na urlopy. Sporo ogłoszeń o pracę, pogoda powinna być spoko bo to jednak południe. Kurde może powinienem się przeprowadzić
@DoL4r: ja Bristol moge polecic bardzo fajne i ladne miasto. Malo ciapakow i czarnych. Fajne polozenie i pogoda o wiele lepsza niz na polnocy. Wlasnie siedze i pije kawke w cabot circus, nie ma zadnego ciapaka i czarnego. Nie jestem rasista poprostu ich nie lubie :p
@DoL4r: na waszym miejscu pojechałbym gdzieś, gdzie jest sporo roboty. Nasuwają mi się na myśl Bristol, Cardiff i Reading z tych największych w okolicy. Z mniejszych Gloucester wydaje się spoko. Ja mieszkam w Swindon mieścina ładna, dużo hindusów ale czuję się ok tutaj. Co do roboty to tutaj jest trochę jej choć ja szukam w branży elektrycznej i szału specjalnego nei ma, większość poza Swindonem ;)
@DoL4r: zanim wyjeżdżasz zrób sobie porządne CV jeśli chcesz celować w IT i wrzuć je na CV library.
Z poziomu telefonu możesz potem jednym kliknięciem aplikować w wybrane oferty.
wstaw w danych kontaktowych Skype i możesz mieć pracę zanim wyjdziesz do samolotu.
@DoL4r: btw Bristol jest fajny, rozważ żeby zostać. Mieszkania są tu droższe co prawda ale pensje też są wyższe więc jeśli nie planujesz pracować za minimum to może być dobry wybór.