Wpis z mikrobloga

@bialawitz: próbka 10k spinów twoim zdaniem nie jest wyznacznikiem wiedzy? xDDDDDDDDDDDD

a jesli nie masz wiedzy na temat spinow to czemu tracisz swoj czas i opa?
ja np. nie wypowiadam sie na temat cashowek bo jestem w nich c-----y i glupio by mi bylo sie madrowac jak grac na btnie vs openy z cutoffa. z jakimi rangami vs jacy gracze flatowac, z jakimi raisowac itp. no a ty nie masz
  • Odpowiedz
@bialawitz: podstawowy błąd jest tutaj, żę kompletnie nie kumasz dynamiki spinów. blindy 15/30, więc HU dopiero się zaczął, kto wie czy to nie był pierwszy raz jak OP raisował z sb, a Ty chcesz go raisować, bo zobaczyłeś u niego 94o xD brawo m8

flop - raise all in - no swietny, genialny pomysł xD wyrzucasz sporą część ósemek, op miałby trudną decyzję, bo w zależności od tego jak patrzył
  • Odpowiedz
@Poszukiwacz_Brakujacej_Puenty:
1) mając na uwadze, że z sb otwiera "wszystkie ręce" to Q10 jest zdecydowanie z przodu
2) jakie drawy wyrzucasz poza 67/78? Ale ok, niech będzie czek call, bo zakładasz że gość kompletnie blefuje i liczysz na 2nd barrel
3) na turnie nie widzę powodu, żeby nie zagrać check raise i w tym momencie zamknąć rozdanie. Na riverze obawiasz się nie tylko 8 kart licząc, że przeciwnik trafił w
  • Odpowiedz
1) mając na uwadze, że z sb otwiera "wszystkie ręce" to Q10 jest zdecydowanie z przodu


@bialawitz: 1) ale skąd masz takie info grajac vs random? to nie jest prawda to co piszesz xD

3) na turnie nie widzę powodu, żeby nie zagrać check raise i w tym momencie zamknąć rozdanie. Na riverze obawiasz się nie tylko 8

backdoory,
  • Odpowiedz
Jeśli villain otwiera anytwo


@bialawitz: nie masz żadnego powodu, żeby tak myśleć xD żadnego xD
+ z QTo akurat nie powinieneś 3betować z prostego powodu, ale już nie chce mi sie tego tłumaczyć.

a co do reszty, to w sumie wyjebongo. graj tak jak grasz, mam nadzieję, że niedługo zaczniesz grać spiny, zapraszam na 15-tki, fiszek nigdy
  • Odpowiedz