Wpis z mikrobloga

Jako nowa zielonka na forum, muszę się podzielić z Wami - wykopkami pewną smutną historią, która mi się przytrafiła. Nikt inny o niej nie wie.

Miałem 15 lat. Już wtedy wiedziałem, że #stuleja mocno. Z wyglądu też ale przede wszystkim psycha. Wiedziałem że nie dane mi będzie mieć #rozowepaski, dlatego też jako aspołeczna jednostka z końcowym stadium autyzmu postanowiłem skorzystać z usług pań z Roksy. Serwis ten pokazał mi starszy kuzyn (lat 16). Wbijam więc i szukam jakiejś loszki - DLA JAJ. Nie za drogiej, nie za taniej. W sam raz. No i znalazłem. Niejaka "słodkaIZA22". (Pamiętam do dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Myślę sobie: "#!$%@?, trzeba wyjść z tej pętli #!$%@?". Tętno 150, ciśnienie 200/100, ale idę do lasu i zamierzam zadzwonić do panny co by mnie nikt nie słyszał. Chciałem pierw spytać o bezpieczeństwo takiego seksi, ponieważ nie chciałem złapać jakiegoś syfu i skompromitować się do końca życia u rodziny.

(telefon) -Biiiii, Biiiii
(Iza) -Iza przy telefonie, słucham.
(Ja) -Yy.. Mateusz, Dzień dobry, Jaa, Jaaa mam 15 lat więc chyba mogę już. Chciałem się tylko dowiedzieć czy może mi Pani wysłać na mój adres mailowy aktualne badania weneryczne.


Dajcie plusa na pocieszenie. Mam 20 lat teraz i zazdroszczę sobie tej odwagi jakiej miałem 6 lat temu..

#rakcontent #truestory #stulejacontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz Anakondoniun - Jako nowa zielonka na forum, muszę się podzielić z Wami - wykopkami pe...
źródło: comment_AkV5cZ5dES1ggkksT92o2RGOEmkyoWjB.jpg
  • 2