Wpis z mikrobloga

Jako ze jestem stary piwniczny dweller, zajmujacy sie na dodatek praca biurowa, postanowilem jak kazdy prawdziwy "mezczyzna" wykopac sobie "prawdziwy meski dolek w ogrodku" itd itp. Ubzduralem sobie ze wybuduje sobie combo wedzarnia/grill/piec chlebowy. Po kosztach naturalnie, mozliwie jak najtaniej w moich warunkach - bo babsztyl drze morde "hurr durr wydajesz pieniadze na jakies gowno w ogrodku". Babsztyl naturalnie nie wie co bedzie tam robione, ale juz wyczula nosem ze cos jest gromadzone/znoszone do ogrodu i ze zostala wydana jakas kasa. Powiedzialem ze buduje krematorium - loch dla niej, niech #!$%@?.
Moje budowlane skille sa level 0, wiec bedzie smiesznie raczej.
Plan w glowie mniej wiecej, po lewej wedzarnia, grill po srodku, piec chlebowy po prawej. Dlaczego grill po srodku? Oslona przed wiatrem, itd itp.
Aktualny postep prac - bedzie robiona wylewka betonowa, wiec wykopalem & wypoziomowalem mniej wiecej miejsce na wylewke, oblozylem ksztalt dechami... Wymiary to 3mx1.2 w najszerszym miejscu, 0.85m w najwezszym.

#budownictwo #wedzenie #grill #piecchlebowy #dom #ogrod #projektcombo
Ideologia_Gender - Jako ze jestem stary piwniczny dweller, zajmujacy sie na dodatek p...

źródło: comment_kllziQWjKgGDmPJX89ekeCwX5fw1hcTu.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
bo babsztyl drze morde "hurr durr wydajesz pieniadze na jakies gowno w ogrodku". Babsztyl naturalnie nie wie co bedzie tam robione, ale juz wyczula nosem ze cos jest gromadzone/znoszone do ogrodu i ze zostala wydana jakas kasa. Powiedzialem ze buduje krematorium - loch dla niej, niech #!$%@?.


@Ideologia_Gender: Nie wiem czyś trollkonto bo cię nie kojarze, ale ta wypowiedź to musi być troll na 100% bo inaczej to nowy poziom stulejarstwa
  • Odpowiedz