Wpis z mikrobloga

Nie lubię tego radia, ale myślę że taka sonda może być ciekawa, zwłaszcza że osoby, które wybierają się do Wilna boją się, że zostaną pobici, lub ukradną im samochód.

#litwa #wilno #polska #swiat #ciekawostki
Wołam: @mcr90 @deevee

BTW. Jutro będzie świąteczna parada ulicami Wilna od budynku sejmu do Ostrej Bramy, później msza i koncert Golec Uorkiestra, więc na ulicach miasta powinno być całkiem sporo Polaków i zapewniam, że Litwini nikogo nie pobiją.
mariecziek - Nie lubię tego radia, ale myślę że taka sonda może być ciekawa, zwłaszcz...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hardporecorn: A cholera ich wie. Jeden z mireczków chodził po Wilnie w strachu, że napadną i go pobiją. Naet na pytanie skąd jest, chciał odpowiedzieć, że z Niemiec.
Inny mireczek wybiera się samochodem do Wilna i boi się, że mu ukradną ten samochód. Wilno, to nie Warszawa, Mazd u nas nie kradną…
  • Odpowiedz
@mariecziek: dziś dojechaliśmy. Cóż... Generalnie odniosłem wrażenie, ze to Polska jest przy Litwie biedna. Zajebiste drogi, które u nas są s-kami czy autostradami (równiutki asfalt i po 2 pasy w jednak stronę) to na Litwie... Zwykła krajowka, gdzie można jechać 90km/h. Ludzie w większości ubrani schludnie, modne ciuchy. Niskie stężenie januszy na metr kwadratowy.

Jak ktoś to czyta to gorąco polecam tu przyjechać.
  • Odpowiedz