Wpis z mikrobloga

Cześć @sorasill !
Dziękuję za fenomenalnie wpasowaną #wykopaczka! Za książką autorstwa Clarksona już dłużą chwilę chodziłem i czuję się jakbyś czytał mi w myślach. Dzięki Cumplu! Słodycze mnie przeraziły, bo jak wiadomo #mikrokoksy są teraz w fazie redukcji, no ale delikatnie popróbowałem i muszę przyznać, że ciasteczka owsiane są fenomenalne! A te kuleczki z nadzieniem po prostu obłędne. Odnośnie listu i wspomnienia w nim o piwie kraftowym, to prawda nie próbowałem, bo za bardzo nie pijam piwa :D, ale wypróbuje i zdam relacje! Książka polecona przez Twój #rozowypasek to wielka zagadka, wiele slyszałem o autorze, ale jeszcze nigdy nie trafiła mi w ręcę, aż do teraz :3! Co jakiś czas wyjeżdżam poza granicę kraju w strone Federacji Rosyjskiej to w tym czasie będę miał co czytac, dzięki raz jeszcze Cumplu! A nawiązując do tematu Twojej pracy tudzież pasji na pewno skorzystam w jakimś czasie bo powoli zamierzałem się z poszukiwaniem takiej osoby jak Ty! :)
#wykopoczta
  • 5
@energy19: mam nadzieję że paczka przyjechała z doklejoną kokardką ;) przepis na ciastka masz, czytać co nieco też ale w każdym razie nawet na redukcji też są słabsze dni nie? :) Rozumiem ze delikatne próbowanie skończyło się opędzlowaniem wszystkiego i nie ma jak cyknąć zdjęcia :)