Wpis z mikrobloga

Niektóre wypowiedzi Pereza z nocnego wywiadu dla Cadana Ser:

„Chcemy, żeby liderem projektu przez 4 lata był Zinedine Zidane w roli dyrektora sportowego”.

„Carvajal wróci do Realu Madryt na następny sezon”.

„Nikt z klubu nie rozmawiał z Juventusem o Higuaínie, nie było żadnej oferty”.

„Isco to świetny zawodnik, ale mamy Özila, Modricia, Kakę... Nie wiem czy potrzebujemy gracza na tę pozycję”.

„Mou odszedł między innymi z powodu medialnej presji na jego rodzinę”.

„Trzy lata temu była szansa na transfer Neymara, ale nie zgodził się klub, przedłużyli umowę. Transfer Neymara kosztowałby nas ponad 150 milionów euro. Barcelona? Nie mam pojęcia o ich kwotach”.

„O Kace zdecydują Zidane i trener”.

„Sytuacja Ancelottiego? Nie ma tematu. Ruszymy od następnego tygodnia”.

„Klopp? Lubię go, dobry trener. Czy odpowiedni dla Realu? Niech mówią znawcy”.

„Chcę zbudować wokół Cristiano mistrzowski Real. Niech Cris będzie najlepiej opłacanym graczem”.

„Mogę zapewnić, że wzmocnimy się najlepszymi”.

„Verratti lub Gündoğan? Zastąpienie Xabiego jest bardzo trudne. Wielki problem w przyszłości. Nazwiska? Patrzymy na nie”.

#realmadryt #realmadrid #transfery #pilkanozna #laliga #primeradivision
  • 14
@jestem_legenda: Widać, że jest wyeksploatowany z racji wieku no i pop przyszłym sezonie kończy mu się kontrakt i różnie może wyglądać sprawa z jego przedłużeniem. Dodatkowo sama jego pozycja i rola na boisku musi być "przekazywana" stopniowo innemu graczowi bo jest kluczowy w drużynie.
@Sondokan: skąd te tłumaczenie, btw? Dość różni się od zarzuconego przeze mnie.

Jest dość sporo różnica, zwłaszcza przy Ancelottim i "Nie ma tematu. Ruszamy od następnego tygodnia" a ”We will not discuss this issue until next week.”
@jodynaa: Ciekawa sprawa, bo w kręgach madridismo Igła jest przeważnie krytykowany (choć ja sam stawiam go co najmniej na równi z Benzemą) a wśród postronnych osób i kibiców innych drużyn jest z kolei doceniany.