Wpis z mikrobloga

@omx: Tak na szybko bo mi bateria pada: grafiki zajebiste, az sie chce ukladac zeby poogladac (sam robiles?) I przydalby sie jakis przysisk restartu bo w drugim poziomie na drugim etapie (tym gdzie jest wprowadzany patent z laczeniem klockow) zle zrobilem i musialem cofac do menu z levelami. Chociaz teraz wpadlem na 'genialny' pomysl ze moglem te klocki chyba cofnac z prawidlowej pozycji i polaczyc z brakujacymi :D

Edit: i
  • Odpowiedz
@omx: dużo czasu spędziłeś na pisaniu do portali /forach aby wypromować grę?
Czy może sama została odkryta przez kogoś?

Życzę powodzenia :)
Może i ja znowu coś stworzę....
  • Odpowiedz
@niezarejestrowany: dzięki :) głupio mi było mówić że warto, ale cieszę się że się podoba. tak w ogóle to plansze są tak skonstruowane, że nie trzeba w żadnej używać resetu, nie da się "zaciąć" :) miłego i powodzenia!

@ona_czuje_we_mnie_PINIADZ zajebistości, dzięki, strasznie się cieszę że się podoba!

@Mopa zasadniczo to nie. uznałem że bardzo dobry produkt sam przyciągnie uwagę prasy. ozywiście pisałem do nich ze 3-4 razy w
  • Odpowiedz
@omx: gra jest cudna. Śliczna. Odprężająca. Trzeba tez pokombinować.
Cudo. A grafiki sa genialne. Jak nagrody po ułożeniu planszy.
Gratulacje! :)
  • Odpowiedz
@magrusia: dzięki Marguś :) super że się podoba. pokaż koleżankom!

@Curry_: ta, byl ficzer od Appla w 17 krajach (Azja + USA). szlo po 1.5k sztuk dziennie.

@TadeuszSynZygmunta: im mniej robisz klona tym prościej się wybić. zobacz gry które się długo w TOP utrzymują.
  • Odpowiedz