Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@TymRazemNieBedeBordo: Myślę że spokojnie można ich uznać za lepszą ligę od holenderskiej czy tureckiej. Do czołówki trochę brakuje ale cieszy fakt że większość reprezentantów Meksyku zostaje w kraju
  • Odpowiedz
@MSKappa: nie wiem, to tylko twoja subiektywna opinia. nie mieliśmy bezpośredniego porównania między ligami więc z drugiej strony trudno tak gdybać. Ale poziom sportowy według mnie z automatu w europie stoi wyżej, głównie ze względu na obecność najsilniejszych lig i ligi mistrzów oraz europy.
  • Odpowiedz
@MSKappa: serio? Jak dla mnie CA nie ma startu do tureckiej, z Ajaxem też by sobie raczej nie poradzili. Swoją drogą cenię sobie takich ambitnych zawodników jak Gignac albp Hulk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hefas: Turecka w europejskich pucharach za wiele nie pokazuje. Mają nazwiska ale nie widzę tam czegoś wielkiego. Ajax myślę że w sam raz dla najmocniejszych ekip z Ameryk. Być może przeceniam te ekipy no ale trudno to wszystko ocenić. Reprezentacje z CONCACAF też nie wydają się mocne (oprócz Meksyku), a na mundialu ładnie potrafili złoić europejczyków :)
  • Odpowiedz
@Hefas: Trudno żeby 4 ekipy (w tym kiepski Honduras) walczył z 13 reprezentacjami z Europy. Holandia niby 3 miejsce, a cudem pokonali Meksyk i męczyli się do karnych z Meksykiem. Nie mówiąc już o USA, które bardzo ładnie poradziło sobie w trudnej grupie i walczyli z Belgami.
  • Odpowiedz
@Hefas: Daj mi się nacieszyć sukcesem piłki zza Oceanu ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Rosji już tak kolorowo pewnie nie będzie. Meksyk może wyjdzie z grupy i USA coś powalczy ale reszta da dupy..
  • Odpowiedz
@MSKappa: zależy od grupy Meksykan, na tym turnieju było parę czynników które faworyzowały amerykańskie drużyny a w Rosji będzie zupełnie odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz