Wpis z mikrobloga

Jadwiga Staniszkis - Brutus polskiej psychoprawicy postanowiła dziś zaorać małego karakana w wywiadzie dla wp.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skala destrukcji powodowanej przez Jarosława Kaczyńskiego świadczy o jego wyobcowaniu, kompleksach, nieefektywności, przekonaniu o własnej słabości i braku zaufania do kogokolwiek. (...) Prezes PiS nie zna normalnego społeczeństwa, bo jest otoczony kordonem aparatu partyjnego - rzadko wychodzi z Nowogrodzkiej albo z domu. Myślałam, że jest super inteligentnym człowiekiem. Wydawało mi się, że będzie umiał zaryzykować tworzenie porządku sieciowego, w którym określa się warunki brzegowe, w którym nie jest się brutalnym i nie używa się ludzi. Myślałam, że taka brutalność okaże się poniżej jego poziomu. Widzę jednak, że jest inaczej - ta brutalność go bawi. Uśmieszki, żarciki na pochodach PiS (zawołanie z marszu 13 grudnia 2015 r.: - Cała Polska z was się śmieje. - Komuniści i złodzieje - red.) nie są na godnym poziomie. Są infantylne i tworzą żałosny spektakl. Na władzę PiS patrzę jako na władzę w pułapce - patrzę na tych małych wykonawców polityki partii i na jak na razie bardzo mizerne realne skutki. Koszty ekonomiczne braku zaufania do Polski i polityki i tak niszczą efekty wzrostu.


#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
  • 16
  • Odpowiedz
@starface: no ba, bo przed wyborami, jak była w nim zakochana, to nikt się nie spodziewał że tak będzie xD to stare babsko to choragiewka i nie wiem jak ktoś, kto zmienia poglądy co pół roku MOE być dla kogokolwiek autorytetem.
  • Odpowiedz