Wpis z mikrobloga

@serintakma: pinrole są fajne i mi np jest wygodniej tak chodzić niż z szerszą rozpuszczoną nogawką. Gdy mam waską nogawkę (nie rurki) to ofc nie podwijam. Tyle że pinroll robi się na wysokość kostki a nie na wysokość łydki, wtedy to wygląda śmiesznie. W licbazie miałem ziomka co sobie tak wysoko podwijał i wyglądał jak kasztan xD
@Norbercikk: powiem ci, że to myślenie doprowadziło nas do tego, że w sklepach zamiast kupić normalne spodnie z regularnym krojem to trzeba przeciskać się przez stosy rurek, slim fitów i innych wytworów spodniopodobnych co zostały uszyte do tego by opinać jajca i dupy.
Dlatego uważam, że należy krytykować modę, bo dzięki temu może sklepy odzieżowe postarają się szyć coś normalnego.
@serintakma: ludzie noszą ładne buty i drogie i chcą je eksponować, nie trzeba podwijać spodni do połowy łydki, taka jest moda, a to ludzie tworzą modę, ciekawe dlaczego nie nosisz kontuszu z żupanem
@Gom3z: nie ma czegoś takiego jak "prawdziwa moda", ale jest pewien kanon ubioru, który jest ponadczasowy i jak za 30 lat spojrzysz na swoje zdjęcie w takim zestawie, to nie będziesz się czuł zażenowany myśląc "co ja wtedy miałem w głowie".

Moda ma to do siebie, że pokolenie, którego dotyczy będzie jej bronić i mówić reszcie, że się nie zna i nie idzie z duchem czasu. Dla kogoś, kto doświadczył kilku
aegypius - @Gom3z: nie ma czegoś takiego jak "prawdziwa moda", ale jest pewien kanon ...

źródło: comment_i2mkrgnDBdRtdpvZhxZA9UkSAgJCeEXG.jpg

Pobierz
@Gom3z: różni się pewnymi zbiorem cech który można określić mianem dobrego smaku - tak samo jak 300 konny Golf nie dorasta do pięt 20 letniemu Jaguarowi XK, a dzieł Caravaggio nie można porównać do obrazu kota na tle gwieździstego nieba…

Są różnice między rzeczami fajnymi, a pięknymi :)
@dGustator: aaaa czyli jak coś jest zachowane w tonie eleganckim, to jest to ładniejsze od innej rzeczy? czyli jakbym założył frak na imprezę to będę najlepiej ubranym facetem, tak?