Wpis z mikrobloga

Pytam dzisiaj o list referencyjny i usłyszałem od szefa mojego szefa, że mam sobie napisać i mi podpisze, jeśli nie będzie tam zbyt wielu głupot. ^^,

#korposwiat

Położyłem w tym tygodniu papiery w obecnej firmie, a od maja zaczynam pracę w firmie z @Zashi, któremu wiszę skrzynkę piwa za poniekąd załatwienie pracy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sap

No i #milionowamotywacja bo dzisiaj mijają 4 lata odkąd skończyłem technikum, a obecnie kończę studia [inż, więc planowo], żona, córka w drodze, dotychczas zarobione trochę ponad 200k i własny biznes nabierający coraz większego rozpędu[tylko kredyt trzeba spłacić, wiadomo].
  • 21
zaczynam pracę w firmie z @Zashi, któremu wiszę skrzynkę piwa za poniekąd załatwienie pracy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sap


@D3lt4: Nigdy nie chciałem nic za załatwienie, ale jakieś piwo musimy wypić. Niekoniecznie skrzynkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bazingaxl: Widzę, że jeszcze raz przeczytałeś, więc nie będę się odnosił za bardzo do Twoich komentarzy. Napiszę tylko tyle, że mnie siedzenie na kasie na zachodzie nie interesuje i w ogóle zachód mnie nie jara. :)
Udowodniono, że ludzie czują się bogaci porównując do otoczenia i tyle mi wystarczy.

@DobryProgramista: Opieka nad dziećmi.
@pschemo: Zarządzanie informacja [bardziej zarządzanie w IT]