Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykopowicze,

ostatnia akcja dla rodziny @gnida84, zorganizowana przez @b__g pokazała, jak bardzo byliście z nim zżyci, i jak bardzo chcieliście wesprzeć i pomóc jego bliskim w tym czasie. Jesteśmy w trakcie składania albumu dla Marty i Jasia, który będą mogli wziąć do ręki za kilka lat, aby powspominać Piotra. W albumie mają znaleźć się cytaty mediów, bliskich Piotra oraz Jego samego, krótki opis zmagań z Jego chorobą, a także wspomnienia Użytkowników naszego serwisu.

Dlatego też zachęcamy Was do umieszczania w komentarzach wszystkiego, co chcielibyście, aby tam się znalazło: swoich wspomnień o Piotrze, słów, które chcielibyście skierować do Marty i Jasia, czy podziękowań. Umieszczenie przez Was komentarza będzie jednocześnie zgodą na opublikowanie go w naszym albumie.

Z uwagi na objętość albumu (wszystkie się nie zmieszczą) postaramy się wybrać najlepsze komentarze.

#albumdlajasia #gnidamabialaczke #gnida #wykop #pomagamyzwykopem
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powaliło moim zdaniem, moze zróbcie miesięcznice jak Jarek z PiS-u. Dla mnie to chore zeby przypominać co chwile zonie ze maź nie tak dawno temu zmarł
  • Odpowiedz
@wykop: pieniadze wyslijcie, cos dla dziecka, laptopa, ksiazki a nie jakies bzdurny album, rodzina ma inne zmartwienia i problemy, a nie czytanie komentarzy i dolowanie sie przy tym jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
@wykop Dajcie już spokój bo to się za chwilę (jeśli nie już) zrobi żałosne... Społeczność zrobiła co mogła i trzeba wiedzieć kiedy przestać aby świat i ludzie mogli iść naprzód i zostawić smutne wspomnienia za sobą. A takie działania są niepotrzebne... Co następne... Może koszulki z nadrukowaną listą wszystkich dat i godzin logowań @gnida84 na wykopie? Ostatnio @m__b i @moderacja mają słabsze notowania to takie cyrki "ocieplające wizerunek"
paszczurek - @wykop Dajcie już spokój bo to się za chwilę (jeśli nie już) zrobi żałos...

źródło: comment_TAHUS1ApnTlMX0TrUavi7KqZc4IPYYFH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wykop: nie znałem Piotra, ale jego odejście bardzo mnie zabolało. Zawsze lubiłem poczytać jego wpisy. Mimo zmagania się z chorobą zawsze śmieszkował z nami. Szkoda, że Cię z nami nie ma (,)
  • Odpowiedz
  • 3
gnida (nie znałem go od strony Piotrka a szkoda) swoimi wpisami pomógł Mi nieraz zrozumieć ile warte jest życie i że nie warto się poddawać. Widzę teraz, że można je stracić w każdej chwili i dlatego nie powinniśmy przejmować się porażkami i walczyć do końca. Dziękuję jemu i jego rodzinie za ten dar.

Jeżeli wpis trafi do tej księgi chciałbym aby wszelkie błędy gramatyczne i interpunkcyjne zostały poprawione.
  • Odpowiedz
@wykop: Nigdy nie komentowałam wpisów Piotra, ale zawsze czytałam je na bieżąco i w głębi duszy kibicowałam. Cieszyłam się razem z nim kiedy w końcu mógł zjeść rosół domowej roboty. Taka mała rzecz, a tyle radości! Piotr nauczył mnie w pewnym sensie cieszyć się z rzeczy małych, na które nie zwracałam nawet uwagi. Nie ważne jak bardzo cierpiał to potrafił się mimo wszystko cieszyć z drobnostek. Dziękuję!
  • Odpowiedz