Wpis z mikrobloga

#rowerowyrownik

356 262 - 15 = 356 247

Dziś króciutko i po mieście, przetestować osprzęt, i #!$%@?ć się na ryj na pasach :D Jade sobie jadę, w prawej ręce rozmawiam przez telefon, przejeżdzam przez pasy i zamiast sie zatrzymać bo czerwone to ja śmiało już mam wjeżdżać

a tu klakson. No to ja lewą wolną ręką naciskam na swój nowo wyregulowany hamulec.... Jeb przez kierownicę...

#rower #osprzetrowerowy

@Navrazz: Ciężko mi coś mówić, po praktycznie takiej trasie. Ale.... Różnica jest zajebista. Przerzutki lekko chodzą, i nie muszę się męczyć i kombinować tylko klikam i jest. Czas reakcji także naprawdę szybki, jak na amatora naprawdę polecam. Co do kasety to hm.. jest prosta nic nie stuka nic nie puka, kręci się gładko. Jedyna nowość dla mnie to ten dźwięk. Jest taki nowy. I ciągle mam wrażenie jak by gdzieś coś obcierało. Ale sie przyzwyczaję.

@ElCidX Ogólnie opłacało się. Narzędzia już mam więc mogę sobie grzebać bardziej w rowerku jak bym chciał. Choć co sie #!$%@?łem i na #!$%@?łem. To pytań nie mam

@TheMan Nope. Osprzęt idzie ze mną do trumny. Tak już zapisałem u notariusza dziś.
  • 7
  • Odpowiedz
@Navrazz: Ogólnie ja pomykałem na osprzęcie oryginalnym z korsa lev A2 z 2006 :D Ogólnie miał przejechane jakeś ~ 5k km. Kaseta nie mam pojęcia podejrzewam, że jakaś shimano 8rz, przerzutka Shimano Acera, klamko manetki Alivio.
  • Odpowiedz
Dziś króciutko i po mieście, przetestować osprzęt, i #!$%@?ć się na ryj na pasach :D Jade sobie jadę, w prawej ręce rozmawiam przez telefon, przejeżdzam przez pasy i zamiast sie zatrzymać bo czerwone to ja śmiało już mam wjeżdżać


a tu klakson. No to ja lewą wolną ręką naciskam na swój nowo wyregulowany hamulec.... Jeb przez kierownicę...

@CreativePL: Byc hmm debilem? :)
  • Odpowiedz